اطلاعات دوره
آموزش نرم افزار Bitmap2Material برای ایجاد تکسچر یا بافت
مسیر آموزشی

آموزش نرم افزار Bitmap2Material برای ایجاد تکسچر یا بافت

329,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.2
وضعیت قیمت: 329,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:محمدرضا سعادتی3.6
  • زمان:1 ساعت و 44 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

در این فرادرس ما یاد می گیریم که چگونه می توانیم فقط با استفاده از یک تصویر ساده از یک بافت، آن را تبدیل به تکسچرهای حرفه ای جهت ایجاد و یا تکمیل مدل های سه بعدی حرفه ای نماییم. یکی از بهترین نرم افزارهای ایجاد تکسچرها، نرم افزار Bitmap2Material است. تکسچرسازی، فرایندی تخصصی و کاربردی است که در زمینه های هنری، از جمله: بازی سازی، انیمیشن سازی، تبلیغات و… نقش بسزایی دارد، به نحوی که اگر در این بخش کوتاهی صورت پذیرد، کارکرد اصلی موضوع هنری را می تواند به چالش بکشد و انتقال مفهوم مورد نظر به درستی صورت نمی پذیرد.
دوره آموزش نرم افزار Bitmap2Material برای ایجاد تکسچر یا بافت دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 44 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط محمدرضا سعادتی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 329,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نرم افزار Bitmap2Material برای ایجاد تکسچر یا بافت را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی