اطلاعات دوره
آموزش فتوشاپ برای استفاده در صنعت چاپ و تبلیغات
مسیر آموزشی

آموزش فتوشاپ برای استفاده در صنعت چاپ و تبلیغات

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.2/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

هدف از این آموزش، انتقال دانش کاربردی و مرتبط با بازار کار در مورد طراحی با فتوشاپ است. مخاطب با مطالعه آن و همراهی گام به گام با پروژه‌های انجام شده در طی آن، خواهد توانست در محیط واقعی بازار کار مرتبط با صنعت چاپ و تبلیغات مانند: طراحی کارت ویزیت، بنرهای ساده تبلیغاتی، طراحی بروشور، مهر چند رنگ و تک رنگ، چاپ روی پیراهن و نایلون، طراحی سربرگ، طراحی بنرهای متحرک و… ورود پیدا کند.
دوره آموزش فتوشاپ برای استفاده در صنعت چاپ و تبلیغات دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.2 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 46 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سید محمد حسینی کیا مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش فتوشاپ برای استفاده در صنعت چاپ و تبلیغات را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های گرافیک سراسر اینترنت را در صفحه گرافیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

ایلیا

عالی

محمدجواد

در حد علاقمندی و یه مجموعه ی عمومی خوب، همین کافی بود.

آریا

واقعا عالی و خوب بود جا داشت آموزش تقویم رومیزی هم بزارن و سررسید

سید امیر حسام

چند قسمتی از آموزش رو دیدم مناسب بود.

امین

مدرس تسلط خیلی خوبی داشتند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی