اطلاعات دوره
آموزش طراحی گواهینامه با پاورپوینت – طراحی Certificate با PowerPoint
مسیر آموزشی

آموزش طراحی گواهینامه با پاورپوینت – طراحی Certificate با PowerPoint

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

هدف از این فرادرس این است که فرد یا یک موسسه که دوره ای را برگزار می کند، بتواند برای خود یک گواهینامه تهیه کند و آن را به عنوان تاییدیه به دانشجویان دوره خود ارائه کند. این آموزش قصد دارد طراحی کردن یک مدرک حرفه ای را به مخاطبان خود آموزش دهد و ضرورت رسیدن به این هدف این است که هر فردی یا سازمانی بتواند مدرکی با ظاهر و ویژگی های مختص خود طراحی کند که خود را از دیگر رقبا یا سازمان ها متمایز نماید. انتظار می رود مخاطب این آموزش پس از گذراندن آن بتواند یک مدرک برای خود یا برای شخص یا نهاد دیگری طراحی کند و از این طریق برای خود درآمدزایی کند.
دوره آموزش طراحی گواهینامه با پاورپوینت – طراحی Certificate با PowerPoint دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 47 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط امیرمحمد یعقوب زاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی گواهینامه با پاورپوینت – طراحی Certificate با PowerPoint را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

علی

من اول پیش نمایش رو نگاه کردم و بسیار مورد قبولم بود از اول. دیگه نیازی حتی به پی دی اف ها نداشتم.

رضا

خیلی خوب و به سرعت مطالب کاربردی رو گفتند. تو کمتر از یه ساعت کلی مطلب یاد دادند.

محمد

مختصر و مفید بود ولی میتونست جامع تر باشه لحن استاد هم عالی بود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی