اطلاعات دوره
آموزش کورل Corel برای استفاده در صنعت چاپ و تبلیغات
مسیر آموزشی

آموزش کورل Corel برای استفاده در صنعت چاپ و تبلیغات

349,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.3
وضعیت قیمت: 349,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

CorelDRAW یکی از موثرترین و قدرتمندترین نرم‌افزارهای طراحی برداری است. برای حرفه‌ای شدن در حوزه طراحی گرافیک، یادگیری CorelDRAW یکی از ضروریت‌های این حوزه و برای همه طراحان گرافیک مشتاق، ابزاری کاربردی است. این برنامه توسط اکثر بازاریاب‌های دیجیتال برای ایجاد و ویرایش اشیا‎ی گرافیکی استفاده می‌شود. اگر هدف شما یک حرفه درخشان در طراحی گرافیک است، باید CorelDRAW را یاد بگیرید.
دوره آموزش کورل Corel برای استفاده در صنعت چاپ و تبلیغات دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 9 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سید محمد حسینی کیا مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 349,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش کورل Corel برای استفاده در صنعت چاپ و تبلیغات را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازاریابی سراسر اینترنت را در صفحه بازاریابی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

امیرمحمد

آموزش کاربردی بود و در کار به من خیلی کمک کرد، پیشنهاد می‌کنم بقیه هم تهیه کنند.

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی