اطلاعات دوره
آموزش ایلاستریتور – طراحی گرافیکی با Adobe Illustrator – مقدماتی
مسیر آموزشی

آموزش ایلاستریتور – طراحی گرافیکی با Adobe Illustrator – مقدماتی

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.8/5
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:15 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:مهدی اشرفی4.7
  • زمان:12 ساعت و 10 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

نرم‌افزار ایلاستریتور (Illustrator) جهت طراحی در زمینه‌های مختلف ایجاد شده است و با ابزارهای بسیار قدرتمند و کاربردی که دارد شما را در ارائه طرحی جذاب و نوآوری در طراحی کمک می‌کند و هیچگاه برای پیاده‌سازی و اجرای ایده خود کمبودی در ابزارهای آن احساس نخواهید کرد و حتی خواهید دید که انتظاراتی که شما از ابزار داشته‌اید بسیار بیشتر از چیزی است که مد نظر شما بود و گاهی امکانات جدید شما را غافلگیر می‌کند. در این فرادرس تلاش داریم ابتدا با محیط، سپس تک‌تک ابزارها و امکانات هر ابزار آشنا شویم و سپس بعد از یادگیری هر ابزار آرم‌هایی متناسب همان ابزار آموزش داده می‌شود.
دوره آموزش ایلاستریتور – طراحی گرافیکی با Adobe Illustrator – مقدماتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.8 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 12 ساعت و 10 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط مهدی اشرفی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ایلاستریتور – طراحی گرافیکی با Adobe Illustrator – مقدماتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

فریبا

کاملا کاربردی با مثال های فراوان

سهیلا

جهت علاقه مندی گرفتم خیلی خوب بود من هیچ پیش زمینه ای نداشتم ولی کلی مطالب جدید یاد گرفتم.

آنیتا

امورش خوبی بود. دست استاد درد نکنه. سعی کرده بودن همه چیز بگن کلی هم مثال زدن که خیلی مفید بود.

آرمین

خیلی خوب

وحید

بسیار بسیار عالی بود این آموزش من خیلی ازش استفاده کردم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی