اطلاعات دوره
آموزش Live Share در ویژوال استودیو
مسیر آموزشی

آموزش Live Share در ویژوال استودیو

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:2 ساعت و 11 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش Live Share در ویژوال استودیو Live Share برای همکاری از دور  اعضای یک تیم با یکدیگر همکاری و مشارکت دارند. گاهی اوقات چند نفر همزمان بر روی یک بخش کار می‌کنند، یا بخش های مختلف با یکدیگر در ارتباط هستند، یا حتی شاید یکی از اعضا با مشکلی مواجه شود و به کمک دیگران نیاز داشته باشد.همیشه این امکان وجود ندارد که همه در یک مکان مستقر شوند و در کنار هم کار کنند. بنابراین دورکاری برای بسیاری از توسعه دهندگان امری ضروری است.در این دوره ما یکی از این ابزارها که Live Share مایکروسافت است را آموزش می‌ دهیم. با این ابزار می‌ توانید از راه دور با همکار خود به اشتراک گذاری، ویرایش، و دیباگینگ کد بپردازید بدون اینکه حتی همکار شما نیاز به نصب یا تغییر چیزی داشته باشد.
دوره آموزش Live Share در ویژوال استودیو دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 11 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش Live Share در ویژوال استودیو را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی