اطلاعات دوره
آموزش صفر تا صد لایت روم
مسیر آموزشی

آموزش صفر تا صد لایت روم

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش صفر تا صد لایت روم با دوره مقدماتی تا پیشرفته لایت روم در خدمت شما عزیزان هستیم.این دوره مناسب چه کسانیه؟ این دوره مناسب عکاسان ، گرافیستان و طراحان وبهطراحان وب برای چی؟ طراحان وب برای قرار دادن یک تصویر داخل وبسایت خود نیاز به ادیت آن تصویر دارند.و بهترین نرم افزار برای ادیت تصویر چیه؟ کاملا مشخصه ، لایت رومما توی این دوره کاملا با تمامی بخش های نرم افزار کار می کنیم و بخش Develop و Library رو با همدیگه به صورت حرفه ای بررسی می کنیم.امیدوارم که از این دوره نهایت استفاده رو ببرید.سوالاتتون رو توی بخش پرسش و پاسخ دوره مطرح کنید.و نظرات ارزشمندتون رو توی قسمت نظرات برای ما بیان کنید.همچنین اگر از ویدئو ها و دوره راضی هستید ، توی نظرات دوره شرکت کنید.با تشکر از شما عزیزان...
دوره آموزش صفر تا صد لایت روم دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت می‌باشد که در تاپ لرن توسط هادی ابوالقاسمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش صفر تا صد لایت روم را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی