اطلاعات دوره
آموزش CCNA Security
مسیر آموزشی

آموزش CCNA Security

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:سینا زکی نژاد0
  • زمان:8 ساعت و 50 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش CCNA Security امنیت در شبکه های کامپیوتری از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نبود ان باعث مشکلات و مساعل مختلفی میشود مانند زیان های مالی و حقوقی و ....‌‌..  در راه اندازی شبکه و سرویس های مختلف در نظر گرفتن مباحث امنیتی میتواند به ما در داشتن یک شبکه با قابلیت اطمینان بالا کمک کند   در این دوره افراد با تجهیزات امنیتی سیسکو اشنا میشوند طوری که بتوانند یک شبکه متوسط را در لایه ۲ و ۳ امنیت ایجاد کنند  این دوره گام اول ورود به دنیای امنیت سیسکو می باشد  پیش نیاز این دوره : CCNA
دوره آموزش CCNA Security دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 8 ساعت و 50 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط سینا زکی نژاد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش CCNA Security را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های شبکه و امنیت سراسر اینترنت را در صفحه شبکه و امنیت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علیرضا رمضانی

سلام وقتتون بخیر. خواستم تشکر کنم بابت دوره خوبتون. برای این دوره مدرک هم ارائه میشه؟

محمد ثنائی

باسلام بسیار عالی و توضیحات کامل و جامع است

d@nelux

سلام استاد وقتتون بخیر دوره بسیار خوبی هست. ببخشید منبع خوبی برای دوره PWK سراغ ندارین؟ ممنون.

سینا زکی نژاد (مدرس)

سلام دوست عزیز مرسی از نظر خوبتون در مورد دوره PWK چون در مورد تست نفوذ هستش من بهتون پیشنهاد میکنم ابتدا دوره تست نفوذ با کالی لینوکس که مدرسش اقای یلمه و کاملا رایگان هم هست مشهاده کنید و میتونید از سایت توسنسیو هم استفاده کنید که دوره های خوبی دارن در مورد تست نفوذ و امنیت

Farzad rad

بسیار عالی بود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی