اطلاعات دوره
آموزش طراحی اسلاید های حرفه ای در پاورپوینت
مسیر آموزشی

آموزش طراحی اسلاید های حرفه ای در پاورپوینت

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:فربد گودرزی0
  • زمان:2 ساعت و 24 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش طراحی اسلاید های حرفه ای در پاورپوینت با مشاهده این دوره می بینید که نرم افزار پاورپوینت چیزی فراتر از تعدادی شکل و یا انیمیشن های ساده است.نرم افزار پاورپوینت با سرعت بالا ؛ رعایت ساختار لاله ها؛وجود المان های بصری زیبا و در دسترس بودن گزینه مناسبی برای ایجاد طرح های حرفه ای است. ما در این دوره به طراحی چند اسلاید خلاقانه در دو فصل می پردازیم :فصل اول : نمودار ها۱-طراحی و ساخت نمودار میله ای شیشه ای همراه با انیمیشن2-طراحی و ساخت نمودار میله ای سه بعدی همراه با انیمیشن3-طراحی  و ساخت نمودار سلامت انسان همراه با انیمیشن4-طراحی و ساخت نمودار شاخه ای همراه با انیمیشنزنگ تفریح :طراحی گردونه شانس کاملا تصادفیفصل دوم :۱-طراحی اسلاید 2 مرحله ای با انیمیشن۲-طراحی اسلاید اینفوگرافیک سه مرحله ای با انیمیشن۳-طراحی اسلاید مرحله ای با تم تیره با انیمیشنزنگ تفریح:آموزش مورف و طراحی اسلاید کروناییپیش نیاز ها : این دوره هیچ پیش نیازی ندارد .
دوره آموزش طراحی اسلاید های حرفه ای در پاورپوینت دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 24 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط فربد گودرزی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی اسلاید های حرفه ای در پاورپوینت را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

mohseni shrif

ممنون

علی توکلی

واقعا عالی .ایشالا تو کارتون موفق باشین. از این نوع آموزش ها باز هم بزارین

ftmabs

عااالی بود، واقعا ممنون از شما استاد. فقط دو سوال داشتم، چرا قسمت آیکون توی اینسرت برای من وجود نداره؟ چرا ترنزیشن مورف رو ندارم؟

amiralizamani

ممنون استاد . آموزش خیلی عالی بود . اگه میشه دوره های بیشتری بزارید تا ما هم بتونیم چیزای بیشتری یاد بگیریم .

فربد گودرزی (مدرس)

تشکر از نظرتون ... بله حتما آموزش های جدید مربوط به پاورپوینت میزارم ...

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی