اطلاعات دوره
صفر تا صد قبولی در مقطع دکتری از زبان دانشجویان ارتباطات و رسانه
مسیر آموزشی

صفر تا صد قبولی در مقطع دکتری از زبان دانشجویان ارتباطات و رسانه

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

هدف از برگزاری دوره صفر تا صد قبولی در مقطع دکتری از زبان دانشجویان ارتباطات و رسانه چیست؟ این دوره یکی از متفاوت‌­ترین دور‌ه‌­های ارائه شده در مکتب‌­خونه است. در این دوره به برخی از چالش‌­های مهم برای افرادی که قصد ادامه تحصل در مقطع دکتری را دارند پرداخته‌­ایم. این دوره بر خلاف اکثر دوره­‌های آموزشی مکتب‌­خونه استاد مشخصی ندارد و تعدادی از دانشجویان دکتری رشته ارتباطات و رسانه مدرسان این دوره به‌حساب می­‌آیند. به‌طورکلی افرادی که در حال‌ حاضر به‌ ادامه تحصیل در مقطع دکتری مشغول می­‌شوند در چند دسته جای می­‌گیرند. برخی افراد برای به تعویق انداختن خدمت سربازی چاره را در ادامه تحصیل می­‌بینند. دسته دیگر افرادی هستند که برای یادگیری بیشتر و رسیدن به درجات بالاتر علمی شروع به تحصیل در مقطع دکتر می‌­کنند. گروه دیگر کسانی که در جستجوی موقعیت‌­های شغلی بهتر شروع به ادامه تحصیل در مقطع دکتری می­‌کنند. به‌طورکلی در این دوره به سوالاتی از جمله سوالات زیر پاسخ داده‌ شده است: ادامه تحصیل در دکتری برای چه کسانی مناسب است؟ برای موفقیت در آزمون رشته­‌های تحصیلی مختلف مرتبط با ارتباطات چه منابعی را در اولویت قرار دهیم؟ مصاحبه پس از اعلام نتایج اولیه چگونه است؟ فضای حاکم بر مصاحبه را چگونه باید کنترل کنیم؟ در این مصاحبه چه سوالاتی قرار است از ما پرسیده شود؟ چه محتوا و اطلاعاتی را برای این جلسه باید آماده کنیم؟ میزان تاثیرگذاری رزومه در قبولی چقدر است؟ برای داشتن یک رزومه قابل‌قبول چه کاری باید انجام دهیم؟ کیفیت دانشگاه‌­های مختلف ارائه‌دهنده این رشته در ایران چگونه است؟ هدف اصلی این دوره پاسخ به این سوالات و کمک به افرادی است که برای تصمیم‌گیری در رابطه‌با این موضوع نیاز به مشورت و کمک دارند. دوره صفر تا صد قبولی در مقطع دکتری از زبان دانشجویان ارتباطات و رسانه برای چه کسانی مناسب است؟ محتوای این دوره به‌صورتی است که دانشجویان همه رشته‌­ها می­‌توانند از آن بهره­‌مند شوند. تجربه­‌هایی که در این دوره مطرح می­‌شود، تجربیاتی است که دانشجویان مقطع دکتری با آن­ها مواجه شده‌­اند؛ به‌این‌ترتیب، جدید بودن این تجربیات و نگاه به این موضوع از زاویه دید دانشجویانی مثل شما می­‌تواند کمک بسیار بزرگی برای شما که در این مسیر هستید به‌حساب بیاید. این دوره برای دانشجویان مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد همه رشته‌­های تحصیلی که قصد دارند به ادامه تحصیل در مقطع دکتری بپردازند بسیار مفید و کارآمد خواهد بود. منابع، یا هر نوع الزاماتی که دوره صفر تا صد قبولی در مقطع دکتری از زبان دانشجویان ارتباطات و رسانه بر اساس آن‌ها تدریس می‌شود چیست؟ منبع اصلی مباحث ارائه شده در این دوره تجربیاتی افرادی است که در حال ادامه تحصیل در مقطع دکتری رشته ارتباطات و رسانه هستند. الزامی که در انتشار این دوره وجود دارد به اهمیت موضوع ادامه تحصیل و اهمیت تصمیم‌گیری بادقت دررابطه‌با ادامه زندگی تحصیلی و شغلی افراد برمی­‌گردد. اهمیت این موضوع به‌عنوان یکی از اصلی­‌ترین الزامات موجود در مسیر انتشار این دوره در نظر گرفته شده است. دوره صفر تا صد قبولی در مقطع دکتری از زبان دانشجویان ارتباطات و رسانه در کدام نیم‌سال تحصیلی در چند جلسه و کدام دانشکده تدریس شده است؟ این دوره آموزشی در رسانیوم تهیه و تولید شده است و توسط مکتب‌­خونه منتشر می‌­شود. مباحث این دوره در چهارفصل کلی مطرح شده است.
دوره صفر تا صد قبولی در مقطع دکتری از زبان دانشجویان ارتباطات و رسانه دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 34 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط جمعی از اساتید رسانیوم مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره صفر تا صد قبولی در مقطع دکتری از زبان دانشجویان ارتباطات و رسانه را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایه‌های تحصیلی و کنکور سراسر اینترنت را در صفحه پایه‌های تحصیلی و کنکور در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی