اطلاعات دوره
آموزش PHP با آرش رحیمی
مسیر آموزشی

آموزش PHP با آرش رحیمی

395,550 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.4/5
وضعیت قیمت: 395,550 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر4.1
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:آرش رحیمی4.5
  • زمان:12 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره آموزش PHP چیست؟ در دوره آموزش PHP قصد داریم ابعاد مختلف PHP را بررسی کنیم و به آموزش جنبه‌­های مختلف این زبان بپردازیم. زبان برنامه‌­نویسی PHP در سال 1995 توسعه یافت و از آن زمان تا کنون همواره یکی از محبوب­‌ترین زبان­‌های برنامه­‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌نویسی بین توسعه‌­دهنده‌­ها بوده است. ویژگی‌هایی مثل open source بودن، سهولت در یادگیری، منابع آموزشی گسترده و کمک به استفاده بهتر از سیستم مدیریت محتوا (CMS) را به عنوان اصلی‌­ترین دلایل محبوبیت زبان PHP می­‌شناسیم.  در راستای آموزش این دوره بخشی به عنوان پروژه درنظر گرفته شده است تا به یادگیری بهتر و عمیق­‌تر مباحث مطرح شده کمک خواهد کرد. به طور خلاصه در این دوره موارد زیر آموزش داده خواهد شد: آشنایی با زبان برنامه‌نویسی PHP و ساخت اولین صفحه وب  معرفی دستورات مقدماتی PHP و قواعد نحوی (syntax) در PHP انواع data type یا ساختار داده‌ای در PHP ساختارهای شرطی حلقه‌ها  آرایه‌ها و ساختار‌های لیستی توابع کار با فرم‌ها (Form Handling) ایجاد‌، خواندن و ویرایش فایل‌ها در PHP برنامه‌نویسی شی‌گرا معرفی و استفاده از JSON کار با پایگاه داده‌ها (Database) ایجاد یک سیستم مدیریت محتوا با PHP   هدف از برگزاری دوره آموزش PHP چیست؟ اصلی­‌ترین هدف این دوره آشنایی مخاطبان با ابعاد گوناگون زبان برنامه‌­نویسی PHP و کاربردهای این زبان بوده است. در کنار این هدف یادگیری زبان PHP می­‌تواند امکان دستیابی به موقعیت­‌های شغلی جدید و ایده‌­آل را برای شما فراهم کند و این مساله نیز به عنوان یکی از اهداف این دوره در نظر گرفته شده است.     دوره آموزش PHP برای چه کسانی مناسب است؟ مباحث آموزشی این دوره به نحوی تهیه و تولید شده است که گروه­‌های زیادی بتوانند از آموزش ارائه‌شده بهره‌­مند شوند. به طور مشخص این دوره برای گروه‌­های زیر مناسب خواهد بود: کسانی که قصد دارند برنامه‌نویسی را از ابتدا آغاز کنند. کسانی که علاقه به توسعه وبسایت‌ها و ساخت وب‌اپلیکیشن‌های مختلف را دارند. تمام علاقه‌مندان به برنامه‌نویسی که پیش‌زمینه قبلی نسبت به کامپیوتر و دنیای آن ندارند. کسانی که علاقه دارند مسیر شغلی برنامه‌نویسی Backend را انتخاب کنند.   دوره آموزش PHP چه ویژگی‌های منحصر به فردی نسبت به سایر دوره‌ها دارد؟ با شرکت در دوره آموزش PHP با این زبان کاربردی و مهم آشنا می‌شوید و از صفر به یادگیری آن می‌پردازید. پروژه‌محور بودن این دوره به این معنا‌ست که شما مفاهیم و مبانی برنامه‌نویسی PHP را نه به‌صورت تئوری بلکه به‌صورت کاملا عملی و در قالب پروژه‌های کاربردی آموزش می‌بینید.
دوره آموزش PHP با آرش رحیمی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 12 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط آرش رحیمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 395,550 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش PHP با آرش رحیمی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی PHP سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی PHP در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

محمدحسين

با سلام این دوره بسیار مقدماتی بوده و فقط مباحث پایه در آن به صورت ساده پوشش داده شده و طول دوره کوتاه است پروژه نهایی هم که مدرس دوره به آن (پروژه خفن) میگفت هم خیلی ساده بود آموزش رایگان php با کیفیت تدریس بهتر در سایت های مشابه هست

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی