اطلاعات دوره
آموزش تغییرات اضافه شده به لاراول ۹
مسیر آموزشی

آموزش تغییرات اضافه شده به لاراول ۹

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:حسن خسروجردی0
  • زمان:1 ساعت و 29 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش تغییرات اضافه شده به لاراول ۹ لاراول یکی از محبوب ترین فریمورک های زبان PHP میباشد که امروزه توسط سایت های زیادی مورد استفاده قرار میگیرد.به تازگی‌ آخرین ورژن از این فریمورک منتشر شده است که در‌این دوره قصد داریم این تغییرات رو به شما عزیزان منتقل کنیم. پیشنهاد میکنیم برای آشنایی بیشتر‌ با سرفصل های دوره بخش معرفی این دوره را مشاهده نمایید.پیش نیاز : آشنایی با لاراولسرفصل های دوره :Symfony MailerFlysystem 3.xImproved Eloquent Accessors / MutatorsForced Scoping Of Route BindingsController Route GroupsChecked / Selected Blade DirectivesBootstrap 5 Pagination ViewsImproved Validation Of Nested Array DataLaravel Breeze API & Next.jsImproved Ignition Exception PageImproved route:list CLI OutputSoketi Echo ServerNew Helpers
دوره آموزش تغییرات اضافه شده به لاراول ۹ دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 29 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط حسن خسروجردی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تغییرات اضافه شده به لاراول ۹ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد استادی

وقت بخیر استاد، تو لاراول ۹، vite جایگزین laravel mix شده، تو سرفصل‌ها اما بهش اشاره نکردید، ممکنه در صورتی که پوشش داده نشده، پوشش بدید این مبحث رو هم؟ با تشکر.

حسن خسروجردی (مدرس)

باسلام خدمت شما همراه گرانقدر چشم حتما حضور شما باعث دلگرمی ماست

علی خالقی نسب

دوره ی خوبی بود ممنون از زحماتتان.

حسن خسروجردی (مدرس)

با سلام خدمت شما همراه عزیز زنده باشید انجام وظیفه کردیم موفق و سربلند باشید

ebrahimaloostani

با عرض سلام خدمت استاد بزرگوار و ممنون از دوره ای که برگزار نموده اید .

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی