اطلاعات دوره
آموزش مدل‌های کسب‌و‌کار
مسیر آموزشی

آموزش مدل‌های کسب‌و‌کار

197,550 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.6
وضعیت قیمت: 197,550 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر3.1
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:مزدک عبایی4.3
  • زمان:6 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره آموزش مدل‌های کسب‌وکار چیست؟ مدل کسب‌­وکار منطق هر بنگاه اقتصادی برای درآمدزایی را نشان می‌­دهد. به‌عبارت‌دیگر هر مدل کسب‌­وکار با بررسی موضوعاتی همچون : 1. مواردی که برای ساخت یک محصول مورد نیاز است، 2. مواردی که برای فروش محصول تولیدشده نیاز است، 3. مشتری چگونه و برای چه محصولی حاضر به پرداخت است، شروع به بررسی و تعریف مدل کسب درآمد یک بیزینس می‌کند. با این تعریف هر مدلی که بتواند هزینه‌ه­ای بیشتر از هزینه تولید محصول به ارمغان بیاورد، مدل کسب­‌وکار موفقی به حساب می­‌آید. در دوره آموزش مدل‌­های کسب‌وکار به شما آموزش داده می­‌شود که چطور برای هر بنگاه اقتصادی مدل کسب‌­وکار موفقی تعریف و ایجاد کنید. در این دوره شما ضمن آشنایی با انواع مدل­‌های کسب‌­وکار موجود، یاد می‌­گیرید برای تعریف هر مدل کسب‌­وکار به چه موارد توجه کنید. یاد می­‌گیرید در هنگام تعریف یک مدل به چه سؤالاتی باید جواب بدهید و با تفاوت مدل‌های مختلف آشنا می‌­شوید. در طول دوره یاد خواهید گرفت که برای هر کسب‌­وکار نیاز به ایجاد یک مدل جدید نیست و شما می‌­توانید با تحلیل درست و استفاده از یکی از مدل­‌های کسب­‌وکار موجود به نتایج خوبی برسید. هدف از برگزاری دوره آموزش مدل‌های کسب‌وکار چیست؟ در برگزاری این دوره اهداف مختلفی مدنظر قرار گرفته است. از جمله اهدافی که می‌­توان به آن‌ها اشاره کرد، موارد زیر است: مرور مفهوم مدل کسب­‌وکار تشریح مفاهیم پایه‌­ای اصول و مؤلفه‌های مشترک مدل‌های کسب­‌وکار آشنایی با مفهوم پایه‌ای «ارزش پیشنهادی» و مفاهیم وابسته به آن تشریح رویکردهای نظام‌یافته به مدل‌سازی کسب­‌وکار از جمله شناخته‌شده‌ترین آن‌ها یعنی «بوم مدل کسب­‌وکار یا Business Model Canvas» پیشنهاد روش‌­هایی برای تحلیل و ارزیابی کسب‌­وکار و شناخت نشانه‌های رکود و تضعیف کسب­‌وکار دوره آموزش مدل‌های کسب‌وکار برای چه کسانی مناسب است؟ با توجه به مباحثی که در این دوره ارائه شده است و با توجه به سطح در نظر گرفته شده برای سرفصل‌­ها و موضوعات مورد بحث در این دوره، این دوره می‌­تواند مخاطب­‌هایی در طیف­‌ها گوناگون داشته باشد. از جمله کسانی که می­‌توانند مخاطب این دوره باشند به گروه­‌های زیر اشاره شده است: صاحبان بنگاه­‌های اقتصادی، بیزینس­‌های خرد و کلان علاقه­‌مندان به مباحث مدیریتی و موضوعات مربوط به کسب‌­وکار علاقه­‌مندان به مباحث مربوط به بازار و بازار­یابی افرادی که در زمینه کسب‌­وکار و مدیریت کسب­‌وکارهای گوناگون فعالیت دارند دانشجویان و فارغ‌التحصیلان رشته­‌های مدیریت، مهندسی صنایع و همه رشته‌­های مرتبط مدیریت کسب­‌وکارهای گوناگون منابع و سرفصل­‌های در نظر گرفته شده برای این دوره به چه صورت است؟ در این دوره منابع گوناگونی مدنظر بوده است که مهم‌ترین این منابع شامل موارد زیر است: 1. Business Model Generation: A Handbook for Visionaries, Game Changers, and Challengers 2. The Business Model: How to Develop New Products, Create Market Value and Make the Competition Irrelevant - Alexander Chernev 3. Business Models for Dummies - Jim Muehlhausen 4. Workbook 2: Business Model Design - MaRS Discovery District 5. The Business Model Canvas – 50Minutes.com 6. HOW TO MODEL NEW BUSINESS - BUSINESS INNOVATION KIT بیشتر بدانید
دوره آموزش مدل‌های کسب‌و‌کار دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط مزدک عبایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 197,550 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مدل‌های کسب‌و‌کار را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های کسب و کار سراسر اینترنت را در صفحه کسب و کار در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علی

این دوره به نظرم جامع و کامل بود. هم شروع و هم معرفی و هم ضرورت مدل کسب و کار در آن آمده بود. این دوره به نظرم هم برای کسانی که با مفاهیم کسب و کار آشنایی ندارند و هم برای کسانی که تحصیلات و دانش آموخته رشته های مدیریت هستند و هم علی‌الخصوص برای کارفرمایان و صاحبان کار مفید و سودمند و کاربردی است.

میثم

عدم تسلط مدرس روی موضوع و بیان مباحث به سبک دانشگاه اسلایدها کاملا دانشگاهی است و به هیچ وجه چیز خاصی یاد نمیگرید این مدل تدریس بیشتر به درد ریاضی میخوره

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی