اطلاعات دوره
آموزش رایگان یادگیری عمیق با پایتون
مسیر آموزشی

آموزش رایگان یادگیری عمیق با پایتون

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آنچه در این دوره می‌آموزیم: آموزش یادگیری عمیق یادگیری عمیق با پایتون آموزش تکنیک های یادگیری عمیق یادگیری عمیق پیشرفته
دوره آموزش رایگان یادگیری عمیق با پایتون دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط سروش حیدری پهلویان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان یادگیری عمیق با پایتون را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های علوم داده و هوش مصنوعی سراسر اینترنت را در صفحه علوم داده و هوش مصنوعی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

رضا

عالی بود. تسلط استاد بر روی مباحث تدریسی بسیار بالاست و فن بیان بسیار خوبی دارند. بی صبرانه منتظر دیدن ادامه ویدئوهای آموزشی از دکتر سروش پهلویان عزیز هستم.

کاربر مکتب‌خونه

بی نظیر تدریس میکنه ، واقعا ی دنیا ممنون

سید امین

استاد اگه ممکن است یک فیلم در مورد one shot learning ضبط کنید . باتشکر از زحمات شما

کاربر مکتب‌خونه

از زحمات مدرس و مکتب خانه بسيار سپاسگزارم و در اين تايم كم، عالی است. كاور كلی مطالب wide و مناسب است. شيوه ي تدريس جذاب و عالی. دو پيشنهاد: 1- كدهاي جلسات شش و هفت هم در گيت-هاب قرار دهيد. 2- ايراد کوچکی كه حس ميشه: flow كدها كمي نامشخص است و يهو يك بلاك جديد نوشته ميشود. شايد بهتر باشه اول يك overview از همه ی گام ها (كاملا end-to-end)، نيز متغييرهای موجود (يا مورد نياز) همراه با نوع مورد نيازشان، شبيه به يك سودوكد اوليه، گفته شود. بعد هر بلاك ازين سودوكد تكميل شود. اينطوري كمتر متغييرهاي غيرضروري و يا با نام تكراري استفاده ميشه. مجددا سپاس. آرزوي موفقيت.

کاربر مکتب‌خونه

کلاس خیلی جذاب و کاربردی بود. مشتاق دیدن جلسه های آینده هستم

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی