اطلاعات دوره
آموزش رایگان دینامیک سازه‌ها
مسیر آموزشی

آموزش رایگان دینامیک سازه‌ها

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.7
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:رضا رؤفی4.8
  • زمان:36 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش رایگان دینامیک سازه‌ها : در رشته‌های مهندسی عمران و سازه دینامیک سازه‌ها یکی از اصلی‌ترین دروس است که رفتار نوسانی سازه‌ها در برابر بارهای دینامیکی ناشی از زلزله، باد و انفجار را بررسی می‌کند. این درس در ابتدا برای ساخت سازه‌های مکانیکی و فضایی ارائه شده بود؛ اما با توجه به تفاوت‌هایی که در مصالح مورداستفاده، نوع و ترکیب المان‌ها و بارهای واردشده به سازه‌ها وجود دارد محققان رشته عمران آن را به شکل دیگری توسعه دادند. دوره دینامیک سازه‌ها برای آشنایی با این درس و تسلط بر روی مباحث آن برای موفقیت در امتحان و موفقیت در بازار کار طراحی شده است. هدف از آموزش رایگان دینامیک سازه‌ها چیست؟ با توجه به اهمیت درس دینامیک سازه‌ها برای رشته مهندسی عمران و شاخه‌های مرتبط با آن و البته کاربردی که مباحث این درس در دنیای واقعی دارند، هدف اصلی از ارائه رایگان دوره دینامیک سازه‌ها تسلط دانشجویان بر روی مباحث این درس است. هدف دیگر آشنایی دانشجویان و مهندسان با مباحث طراحی در زمان وجود بارهای اینرسی و ساخت سازه‌های متحرک است. بالابردن مهارت تحلیل در دانشجویان برای ساخت سازه‌های مختلف و بررسی بارهای ورودی به هر سازه در زمان وقوع اتفاقاتی مانند زلزله، طوفان یا انفجار از دیگر اهداف این دوره است. دوره آموزش رایگان دینامیک سازه مناسب چه کسانی است؟ درس دینامیک سازه‌ها یکی از اصلی‌ترین دروس در دوره کارشناسی ارشد رشته مهندسی عمران گرایش سازه است. به همین دلیل دوره آموزش رایگان دینامیک سازه در درجه اول برای دانشجویان این رشته که قصد دارند در این درس موفق شوند مناسب خواهد بود. علاوه بر این افرادی که قصد شرکت در آزمون دکترا را دارند و جزوه خوبی برای مطالعه این درس در اختیار ندارند یا به دلیل فاصله افتادن مباحث درس را فراموش کرده‌اند، می‌توانند از مبحث این دوره برای موفقیت در آزمون و مصاحبه دکترا استفاده کنند. برخی از مباحث دوره ممکن است برای مهندسان تازه‌کار که نیاز به دانستن مباحث علمی و نحوه محاسبه و طراحی دارند نیز مفید باشد. در پایان دوره آموزش رایگان دینامیک سازه‌ها چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟ با شرکت در همه جلسات دوره آموزش رایگان دینامیک سازه‌ها و حل همه تمرینات و پروژه‌های مطرح‌شده توسط استاد می‌توانید به مباحث درس به طور کامل تسلط پیدا کنید. همچنین نحوه محاسبه بارهای واردشده بر ساختمان و طراحی سازه در حالت وجود بار اینرسی و حرکت را خواهید آموخت. از مهم‌ترین مهارت‌هایی که در پایان این دوره کسب خواهید کرد، طراحی سیستم‌های چند درجه آزادی و نحوه مقاوم‌سازی سازه‌ها در برابر بلایای طبیعی است. سرفصل‌های دوره سرفصل‌های دوره آموزش رایگان دینامیک سازه‌ها با توجه به سرفصل‌های تعیین‌شده توسط وزارت علوم برای این درس مشخص شده است و به همین دلیل کلیه مباحث آن را پوشش می‌دهد. در این دوره از معتبرترین مراجع فارسی و انگلیسی موجود برای درس استفاده خواهد شد تا دانشجویان هرچه را که لازم دارند به طور کامل یاد بگیرند.
دوره آموزش رایگان دینامیک سازه‌ها دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 36 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط رضا رؤفی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان دینامیک سازه‌ها را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مهندسی عمران سراسر اینترنت را در صفحه مهندسی عمران در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

علی

عالی عالیییییییییییی

کاربر مکتب‌خونه

با درود فراوان به تمامی عوامل مکتبخونه، من کارشناس ارشد سازه از یکی از دانشگاه های خوب سراسری هستم، و هر موقع وقت آزاد داشته باشم حتمن از ویدیوهای عالی و پربار مکتبخونه بهره میبرم. ای کاش ده پانزده سال پیش مکتبخونه شروع به کار می کرد. ولی امیدوارم بچه های کارشناسی نهایت استفاده را ببرند.

کاربر مکتب‌خونه

سلام و عرض احترام این حرکتی که در حال شکل گیریست بی نظیر است قطعا جهت اعتلای دانش در این مرز و بوم نیاز است سپاس از همه بزرگواران

کاربر مکتب‌خونه

سلام . متشکرم از زحماتتان . بسیار مفید بود . مدرس دوره بسیار کامل و مفید درس دادن. ممنون.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی