اطلاعات دوره
آموزش بازیگری با ناتالی پورتمن
مسیر آموزشی

آموزش بازیگری با ناتالی پورتمن

44,500 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: 44,500 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:Natalie Portman0
  • زمان:3 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

ویدیوهای زبان اصلی دوره به صورت رایگان هستند اما برای دسترسی به زیرنویس فارسی ویدیوها می توانید محتوای دوره را خریداری کنید   دوره آموزش بازیگری با ناتالی پورتمن چیست؟ دوره آموزش بازیگری با ناتالی پورتمن احتمالاً بهترین شروع برای شمایی باشد که به سینما علاقه‌مند هستید. در دوره آموزش بازیگری می‌توانید پیش از هر چیز با تجربیات مختلف ستاره سینما، ناتالی پورتمن در زمینه کار با کارگردان‌های مختلف و چالش‌هایی که ایفای هر نقش به همراه خودش دارد آشنا شوید.   هدف دوره آموزش بازیگری با ناتالی پورتمن چیست؟ دوره آموزش بازیگری با ناتالی پورتمن در مرحله اول باهدف آشناکردن شما با چالش‌های متفاوت بازیگری تهیه و تنظیم شده است. در این دوره ناتالی پورتمن به‌عنوان یکی از برجسته‌ترین بازیگران حال و حاضر سینمای جهان شما را با چهارچوب‌های اولیه بازیگری آشنا می‌کند. هدف دیگر این دوره آشنایی شما با فضای سینمای جهان و کمی فاصله‌گرفتن از سینمای ایران و نگاه به مقوله بازیگری در مدیوم‌های جهانی است. در این دوره شما می‌توانید با نگاهی به‌جز فضای حاکم بر سینمای ایران به بازیگری و زوایای مختلف آن در خارج از ایران نگاه کنید و استعداد و توانایی خودتان را به چالش بکشید.   تفاوت این دوره با سایر دوره‌های موجود چیست؟ دوره آموزش بازیگری با ناتالی پورتمن می‌تواند در وهله نخست شما را با فضای جز فضای سینمای ایران آشنا کند. تمایز‌های دیگر این دوره آموزش بازیگری شامل بحث‌هایی دررابطه‌با حواشی دنیای بازیگری و سینما است که معمولاً در کلاس‌های آموزش بازیگری به آن پرداخته نمی‌شود. در این دوره آموزش بازیگری شما با صرف زمانی کم با ابعاد مختلف هنر بازیگری آشنا می­‌شوید. این آشنایی در شرایط معمول و با استفاده از کلاس‌های رایج و موجود بازیگری ممکن است بسیار زمان بر و فرسایشی باشد. این دوره به‌شدت در وقت و هزینه شما صرفه‌جویی خواهد کرد. از جمله تفاوت‌­های دیگر این دوره و سایر دوره‌­ها می‌­توان به مدرس این دوره اشاره کرد. مدرس این دوره بی‌اغراق یکی از بزرگ­ترین و پرافتخارترین بازیگران تاریخ سینماست. چندین بار کاندید شدن در جوایز معتبری همچون اسکار و گولدن گلاب و بردن جایزه اسکار بخشی از افتخارات ناتالی پورتمن در سینمای جهان است. برای شرکت در این دوره چه پیش‌­نیازهایی لازم است؟ در این دوره تمامی مطالب به‌صورت کاملاً ساده و روان توضیح داده شده است؛ بنابراین شرکت در آموزش بازیگری به هیچ پیش­نیازی احتیاج ندارد و شما می‌­توانید با کمی پشتکار و علاقه به سینما و بازیگری از تمامی مباحث ارائه شده در این دوره استفاده کامل را داشته باشید.   پس از شرکت در این دوره چه دستاوردی خواهید داشت؟ این دوره آموزش بازیگری پیش از هر چیز شما را با نگاهی واقع‌­گرایانه با مقوله بازیگری مواجه خواهد کرد. در پایان این دوره بیش از هر چیز شما با مشکلات و حقیقت بازیگری و سینما مواجه خواهید شد. این مسئله می­‌تواند علاقه شما به بازیگری را به سمت یک نوع علاقه منطقی و همیشگی میل دهد؛ بنابراین نخستین دستاورد شما در این دوره نگاه درست به بازیگری است. دستاوردهای بعدی دوره آموزش بازیگری با ناتالی پورتمن برای شرکت‌کنندگان شامل آشنایی با نحوه برخورد با سینما، نقش کارگردان و نویسنده و سایر عوامل در تولید یک فیلم سینمایی، نحوه درست ورود به دنیای بازیگری و به‌دست‌آوردن معیارهای درست شناختن کیفیت تولیدات سینما باشد.  بیشتر بدانید
دوره آموزش بازیگری با ناتالی پورتمن دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط Natalie Portman مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 44,500 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش بازیگری با ناتالی پورتمن را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سینما و تئاتر سراسر اینترنت را در صفحه سینما و تئاتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی