اطلاعات دوره
آموزش رایگان آشنایی با ساختار زبان‌های برنامه‌سازی
مسیر آموزشی

آموزش رایگان آشنایی با ساختار زبان‌های برنامه‌سازی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.6
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:حمید دانشجو4
  • زمان:1 ساعت و 51 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش رایگان ساختار زبان‌های برنامه‌سازی چیست؟ برنامه‌نویسی به امری بسیار رایج در تمامی کشورها تبدیل شده است که البته هم درآمد قابل توجهی دارد و هم شغل مناسبی برای هر رده سنی و جنسیتی به‌حساب می‌آید. داشتن اطلاعات و دانش کافی از ساختار زبان‌های برنامه‌سازی به شما کمک می‌کند تا زبان‌های برنامه‌نویسی بیشتری را به‌راحتی فراگرفته و دانش خود را گسترده‌تر کنید که این امر موجب افزایش موقعیت‌های شغلی و البته درآمد شما خواهد شد. هم‌چنین، رشد و توسعه فردی نیز از دیگر مزایای یادگیری بیشتر خواهد بود. ازاین‌رو ما در مکتب‌خونه تصمیم گرفتیم یک دوره آموزشی رایگان در زمینه یادگیری ساختار زبان‌های برنامه‌سازی در اختیار شما عزیزان قرار بدهیم تا نقشی در این توسعه داشته باشیم.   ساختار کلی زبان‌های برنامه‌سازی جالب است بدانید که کلیت ماجرای پشت پرده برنامه‌سازی و منطق تمام عملیات محاسباتی و تصمیم گیری‌ها عموماً از یک سری قوانین خاص پیروی می‌کنند. یعنی اگر بخواهید یک اپلیکیشن را تحت جاوا توسعه دهید، از همان منطق با بیانی دیگر می‌توانید برای توسعه همان اپلیکیشن در محیط پایتون استفاده کنید. یعنی همان کاری که ما برای تعاملات روزانه خود انجام می‎‌دهیم. شاید شما به دوستان خود بگویید "چطوری؟" اما به همکارتان بگویید "حالتان چطور است؟" درحالی‌که هر دو مفهوم و معنای یکسانی دارند و در محیط‌های مختلف کاربرد دارند.   ‎هدف از یادگیری ساختار زبان‌های برنامه‌سازی چیست؟ به‌طورکلی هدف از یادگیری زبان‌های برنامه‌سازی را می‌توان به دودسته تقسیم کرد: 1. کسانی که می‌خواهند در یادگیری زبان‌های جدید برنامه‌سازی، عملکرد بهتری از خود نشان داده و با سرعت بیشتری یادگیری را پیش بگیرند.  2. افرادی که قصد دارند طراحی زبان‌های برنامه‌سازی را در برنامه کاری خود قرار دهند. 3. کسانی که می‌خواهند منطق زبان‌های برنامه‌نویسی را به‌خوبی فرابگیرند.   دوره آموزش رایگان ساختار زبان‌های برنامه‌سازی مناسب چه کسانی است؟ اگر در یکی از سه دسته ذکر شده در پاراگراف قبل قرار دارید، قطعاً این دوره مناسب و مختص شماست. اما اگر دوست دارید در ارتباط با دانش برنامه‌سازی و زبان‌های برنامه‌سازی اطلاعات تخصصی بیشتری کسب کنید و به‌طورکلی به ساختار زبان‌های برنامه‌سازی علاقه‌مند هستید، این دوره می‌تواند کمک به‌سزایی به شما بکند.   بعد از فراگیری دوره آموزش رایگان ساختار زبان‌های برنامه‌سازی چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟ با اتمام این دوره آموزشی رایگان، به شما اطمینان می‌دهیم که مهارت‌های لازم برای شناخت انواع ساختارهای زبان‌های برنامه‌سازی را به طور دقیق کسب کرده و برای یادگیری زبان‌های مختلف برنامه‌سازی، زمان و هزینه کمتری در آینده صرف خواهید کرد. از طرفی اگر مایل باشید طراحی زبان‌های برنامه‌سازی را به‌صورت جدی پیگیری کنید، این دوره نوعی پیش‌نیاز برایتان به‌حساب می‌آید.   سرفصل‌های دوره آموزش رایگان ساختار زبان‌های برنامه‌سازی این آموزش رایگان که شامل سه قسمت و حدود 82 دقیقه محتوای آموزشی است، مباحثی چون نحوه طراحی و پیاده‌سازی انواع داده‌ها، دستورات و ساختمان داده‌ها در چند زبان برنامه‌نویسی مختلف به‌خصوص پایتون، ساختار کلی و انواع زبان‌های برنامه‌سازی، نحوه طراحی زبان‌های برنامه‌سازی و غیره بررسی خواهد شد. امیدواریم این دوره آموزشی رایگان نقش مفیدی در افزایش دانش فردی شما داشته باشد.
دوره آموزش رایگان آشنایی با ساختار زبان‌های برنامه‌سازی دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 51 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط حمید دانشجو مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان آشنایی با ساختار زبان‌های برنامه‌سازی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

کاربر مکتب‌خونه

دوره خوبی بود. کوتاه و مفید برای هرکسی که تازه میخواد وارد یادگیری برنامه نویسی بشه، قدم اول این جاست... منظورم بچه های رشته های دیگه هست که میخوان تازه برنامه نویسی یاد بگیرند با تشکر از تیم مکتب خونه و مدرس گرامی

سجاد

بسیار عالی وموثر و استفاده مدرس از واژه های انگلیسی که باعث آشنایی با اصطلاحات انگلیسی مبحث میشود هم بسیار عالی است. باتشکر از استاد دانشجو عزیز که این دوره رو آماده کردن

امیررضا

بسیار باتسلط استاد تدریس می کنند ممنونم از زحمات ایشان و مجموعه بزرگ مکتب خونه.

کاربر مکتب‌خونه

مدرس درس از بیان شیوایی برخوردار هستند، من از تدریس ایشان لذت بردم. ممنونم.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی