اطلاعات دوره
آموزش رایگان داده‌کاوی
مسیر آموزشی

آموزش رایگان داده‌کاوی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

کاربرد دوره آموزش رایگان داده‌کاوی چیست؟ آموزش رایگان داده‌کاوی پیش رو در یکی از کلاس‌های دانشگاه شریف ضبط شده است. داده‌کاوی یکی از مهم‌ترین و جذاب‌ترین درس‌های رشته مهندسی کامپیوتر در گرایش نرم‌افزار محسوب می‌شود. داده‌کاوی در واقع فرایندی است که شرکت‌ها برای تبدیل داده‌های خام به اطلاعات مفید انجام می‌دهند. متخصصان داده‌کاوی با جستجو میان داده‌ها، الگوهای خاصی پیدا کرده و از آن‌ها برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد مشتریان، استراتژی‌های بازاریابی مؤثر، فروش بیشتر و ... استفاده می‌کنند. داده‌کاوی به جمع‌آوری مؤثر داده‌ها، نگهداری از آن‌ها و پردازش کامپیوتری بستگی دارد. از آنجایی که در سال‌های اخیر حجم داده‌ها به شکل چشمگیری افزایش یافته است، اهمیت آموزش رایگان داده‌کاوی هم روزبه‌روز بیشتر می‌شود. یکی از مهم‌ترین کاربردهای داده‌کاوی در بازاریابی است. با کمک این علم می‌توانید مشتریان سودآور و مشتریان وفادار و قدیمی‌تان خود را بشناسید، سبد محصول خود را بهینه کنید، طول عمر مشتری را بسنجید، عملکرد یک برنامه بازاریابی را بررسی کرده و با کشف الگو و روند خرید مشتریان، فروش خود را پیش‌بینی کنید. در دوره آموزش رایگان داده‌کاوی علاوه بر یادگیری این علم تا حدودی با دیتا ساینس یا علوم داده هم آشنا می‌شوید.   هدف از یادگیری دوره آموزش رایگان داده‌کاوی چیست؟ امروزه داده‌ها بیشتر از هر چیز دنیا را گرفته‌اند. با استفاده از داده‌ها می‌توان به اطلاعات بسیار خوبی دست یافت و آن‌ها را در صنایع گوناگون به کار برد. هدف از یادگیری آموزش رایگان داده‌کاوی این است که دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترا و سایر علاقه‌مندان به این زمینه کار با داده‌های بزرگ و تحلیل آن‌ها را یاد بگیرند و الگوهای میان داده‌ها را کشف کنند. کار با داده‌ها پایه و اساس یادگیری ماشین محسوب می‌شود؛ بنابراین اگر می‌خواهید در زمینه یادگیری ماشین، یادگیری عمیق و همچنین علوم داده‌ها فعالیت داشته باشید، باید به داده‌کاوی مسلط باشید.   دوره آموزش رایگان داده‌کاوی مناسب چه کسانی است؟ دانشجویان کارشناسی ارشد و دکترای مهندسی کامپیوتر  کسانی که به کار با داده‌ها و مدیریت کلان داده‌ها علاقه‌مندند. کسانی که برای کسب‌وکار خود نیاز به تحلیل داده دارند. کسانی که قصد ورود به بازار data science و data engineer را دارند. کسانی که می‌خواهند آموزش یادگیری ماشین را آغاز کنند.   بعد از فراگیری دوره آموزش رایگان داده‌کاوی چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟ آشنایی با مفاهیم پیش‌پردازش داده‌ها و انبار داده کاوش در مجموعه داده‌های بزرگ و الگویابی کار با الگوریتم‌های جریان داده، انواع الگوریتم‌های خوشه‌بندی داده و کاهش ابعاد آشنایی با مفهوم و الگوریتم‌های یادگیری ماشین در کلان داده‌ها آشنایی با سیستم‌های توصیه‌گر   سرفصل‌های دوره آموزش رایگان داده‌کاوی چیست؟ دوره آموزش رایگان داده‌کاوی ابتدا به توضیح مفاهیم پیش‌پردازش داده‌ها و معرفی انبار داده می‌پردازد. سپس مباحث مرتبط با داده‌کاوی را به شما آموزش می‌دهد.
دوره آموزش رایگان داده‌کاوی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 38 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط محمد امین فضلی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان داده‌کاوی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

یوسف

شما که زحمت کشیدین کاش اسمشون هم براساس مباحث میزاشتید

محمد

خوشحالم که این درس رو روی مکتب خونه داریم. مرسی مکتب خونه!

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی