اطلاعات دوره
دوره مقاله نویسی انگلیسی
مسیر آموزشی

دوره مقاله نویسی انگلیسی

3,500,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo0.7/5
وضعیت قیمت: 3,500,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

یکی از دغدغه های اصلی شما به عنوان دانشجوی ارشد رشته زبان و ادبیات انگلیسی نوشتن مقالات به زبان انگلیسی و به چاپ رساندن آن ها است. از طرفی برای نوشتن پایان نامه نیز شما باید با اصول نگارش صحیح و نحوه جمع آوری منابع آشنا باشید. دوره مقاله نویسی آکادمی Literature Land در ۱۹ جلسه توسط دکتر علی قادری برگزار شده است که در این دوره شما به صورت عملی با نوشتن مقالات به زبان انگلیسی و نحوه به چاپ رساندن آن ها آشنا می شوید و در نهایت این دوره کمک شایانی به شما در نوشتن پایان نامه خواهد کرد.
دوره دوره مقاله نویسی انگلیسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 0.7 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 19 ساعت می‌باشد که در سرزمین ادبیات توسط علی قادری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 3,500,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره دوره مقاله نویسی انگلیسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی