اطلاعات دوره
آموزش فناوری نانو در یک نگاه
مسیر آموزشی

آموزش فناوری نانو در یک نگاه

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آنچه در این دوره می‌آموزیم: آموزش فناوری نانو آشنایی با فناوری نانو آشنایی با مقدمات نانو آشنایی با مفاهیم مورد بحث در نانو
دوره آموزش فناوری نانو در یک نگاه دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 04 دقیقه می‌باشد که در مکتب خونه توسط هادی سردار آبادی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش فناوری نانو در یک نگاه را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

زهرا

چقدر خوب ک به نکات به اندازه اشاره شده بود. نه اونقدری کم ک ناقص باشه و ن اونقدری زیاد که گیج کننده و نا مفهوم باشه. واقعا تدریس زیبایی بود بخصوص که نکات مهم روی ویدیو ادیت خورده بودن عالی بود. خیلی ممنون از مدرس و تیم سازنده ی دوره

کاربر مکتب‌خونه

بسیار عالی ۵

شهرام

بسیار عالی بود

امیر محمد

بسیار عالی. مدرس بسیار زیبا ارائه ی مطلب کردند.

کاربر مکتب‌خونه

فوق‌العاده بود خیلی جذاب شیوا و مفید بیان کردن و یه دید‌کلی و واضح دادن به این فیلد.ممنون از گروه مکتب خانه عزیز

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی