اطلاعات دوره
آموزش تکنیک‌های طراحی لوگو
مسیر آموزشی

آموزش تکنیک‌های طراحی لوگو

48,950 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: 48,950 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.1
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:Nigel French4.1
  • زمان:5 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

دوره‌ی آموزش تکنیک‌های طراحی لوگو چیست؟ در دوره‌ی آموزش تکنیک‌های طراحی لوگو ، قصد داریم تکنیک‌های اولیهٔ لازم در طراحی لوگو را، به‌صورت کاملاً رایگان در اختیار علاقه‌مندان و هنرجویان قرار داده و از پایه، شما را با دنیای لوگو سازی آشنا و چند قدمی شما را در این مسیر همراهی کنیم. در دوره‌ی آموزش تکنیک‌های لوگو، ابتدا کمی درباره چیستی لوگو و اهمیت آن‌ها در عصر کنونی، توضیح داده و سپس به سراغ آموزش تکنیک‌های پایه‌ای و اولیه‌ی موردنیاز برای شروع طراحی لوگو، می‌رویم. این دوره‌ی آموزشی در سطح مقدماتی بوده و به شما کمک می‌کند تا بتوانید با دید بازتری ادامه‌ی مسیر خود را انتخاب نمایید. شما می‌توانید پس از گذراندن این دوره، در صورت وجود علاقه و انجام تمرینات، به سراغ آموزش‌های پیشرفته‌تر رفته و در طراحی لوگو حرفه‌ای شوید. هدف از دوره‌ی آموزش تکنیک‌های طراحی لوگو چیست؟ اصلی‌ترین هدف ما، در دوره‌ی آموزش تکنیک‌های طراحی لوگو آشنایی و آموزش مقدماتی رایگان طراحی لوگو از پایه و به روشی صحیح و کاربردی است تا دیگر کسی به دلیل وجود محدودیت‌های مالی و یا نبود یک آموزش سالم و صحیح، از کشف و شکوفایی استعدادهای خود در این حوزه، محروم نگردد. دوره‌ی آموزش تکنیک‌های طراحی لوگو مناسب چه کسانی است؟ دوره‌ی آموزش تکنیک‌های طراحی لوگو در سطح مقدماتی بوده و آموزش خود را از پایه آغاز می‌کند. پس گذراندن این دوره‌ی آموزشی هیچ‌گونه محدودیتی نداشته و همه‌ی علاقه‌مندان می‌توانند با داشتن آشنایی با طرز کار نرم‌افزارهای گرافیکی، به‌ویژه ادوبی ایلاستریتور، از سری نرم‌افزارهای گرافیکی ساخت شرکت ادوبی که نرم‌افزار تخصصی در حوزه‌ی طراحی لوگو است، آموزش را شروع کرده و تا حدودی، در طراحی لوگو به مهارت دست یابند.  بعد از فراگیری این دوره چه مهارت‌هایی را کسب خواهید کرد؟ دوره‌ی آموزش تکنیک‌های طراحی لوگو در 57 بخش و حدود 4:30 ساعت محتوای آموزشی، توسط Nigel French تهیه شده و در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته است. این دوره، در تلاش است تا شما را، تا حدودی با اصول اولیه‌ی طراحی لوگو آشنا ساخته و روند طراحی و ساخت چندین لوگوی مشهور را به شما نشان می‌دهد. در ادامه کمک می‌کند تا شما نیز بتوانید با استفاده از اشکال ساده‌ی هندسی، لوگوی دلخواه خود را طراحی و با استفاده از افکت‌های برنامه و خلاقیت خود، آن را تکمیل نمایید. در نهایت نیز، برای ادامه‌ی مسیر طراحی لوگو، توصیه‌های کلیدی و مختصری به شما کرده و گام‌های پیش رویتان را، به شما معرفی می‌نماید.
دوره آموزش تکنیک‌های طراحی لوگو دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط Nigel French مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 48,950 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش تکنیک‌های طراحی لوگو را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

رویا

به نظر من اگر زبان انگلیسی شما قوی است خیلی به دردتون میخورد اما با زیرنویس خیلی سخت میشود استفاده کرد چون اگر بخوای زیرنویس رو بخونی اصل مطلب رو از دست میدی

کاربر مکتب‌خونه

فوق العاده س لطفا بازم از اموزش های انگلیسی زیرنویس بزارین

کاربر مکتب‌خونه

خیلی عالی بود

کاربر مکتب‌خونه

عالی بود بسیار عالی

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی