اطلاعات دوره
آموزش گرامر پیشرفته زبان انگلیسی
مسیر آموزشی

آموزش گرامر پیشرفته زبان انگلیسی

329,450 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.4/5
وضعیت قیمت: 329,450 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:2 نظر4.3
  • آموزشگاه:مکتب خونه4.1
  • مدرس:هادی فدایی4.2
  • زمان:7 ساعت
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

کاربرد دوره آموزش گرامر پیشرفته زبان انگلیسی چیست؟ دوره آموزش گرامر پیشرفته زبان انگلیسی به آموزش گرامر زبان انگلیسی در سطوح پیشرفته پرداخته و زبان‌آموزان را در ساخت جملات پیچیده یاری می‌رساند. دوره گرامر پیشرفته زبان انگلیسی برای کسب توانایی برقراری ارتباط بین جملات پیچیده و طولانی از طریق ربط‌‍ دهنده‌های مناسب، ضروری است. اهمیت فراگیری این دوره در صحبت کردن و نوشتن به صورتی واضح‌تر مشهود است؛ مهارت‌هایی که تحت عنوان اسپیکینگ و رایتینگ در معتبرترین آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی نظیر آیلتس و تافل مورد سنجش قرار گرفته و داوطلبین به‌منظور کسب نمره بالاتر به آن‌ها نیاز خواهند داشت.   هدف از دوره آموزش گرامر پیشرفته زبان انگلیسی چیست؟ آشنایی جامع با مهم‌ترین و پر‌کاربرد‌ترین مباحث گرامری مورد نیاز در سطوح پیشرفته به‌همراه فراگیری شیوه استفاده از آن‌ها در جملات، هدف اصلی این دوره به حساب می‌آید. استفاده از ساختار‌های گرامری پیشرفته، بخش جدایی‌نا‌پذیر زبان علم است بنابراین آشنایی با زبان علم و کاربرد آن، یکی دیگر از اهداف این دوره است.   دوره آموزش گرامر پیشرفته زبان انگلیسی مناسب چه کسانی است؟ این دوره مناسب زبان‌آموزانی است که در سطوحی بالاتر از متوسط و یا در سطح پیشرفته قرار دارند که سطوحی معادل +B1+, B2, C1, C1 است. در این دوره به مباحث پیشرفته پرداخته شده و از تکرار مباحث مقدماتی و متوسط به منظور ارج نهادن به وقت عزیزانی که دوره‌های قبلی را گذرانده‌اند، خودداری شده است.   بعد از فراگیری دوره آموزش گرامر پیشرفته زبان انگلیسی چه مهارت‌هایی کسب خواهید کرد؟ توانایی درک زبان مقالات علمی فهم زبان تجاری و مرتبط با مشاغل تولید جملات به زبان رسمی استفاده از ساختار‌های پیچیده در نوشتار کاربرد گرامر پیشرفته در مکالمات تشخیص اشتباهات گرامری در نوشتار و گفتار سایرین توانایی استفاده از ساختارهای گرامری پیچیده جهت کسب نمرات بالاتر در آزمون‌های رسمی زبان انگلیسی   منابع، پیش نیاز‌ها و منابع مکمل پیش‌نیاز ورود به دوره آموزش گرامر پیشرفته زبان انگلیسی، تسلط کامل به مباحث گرامر سطح مقدماتی و سطح متوسط است زیرا تمامی مطالب در سطح پیشرفته ارائه خواهند شد و در صورت نداشتن آگاهی کافی از گرامر مقدماتی و متوسط، این دوره بسیار چالش‌ برانگیز است. دوره‌های مکملی که برای گرامر پیشرفته می‌توان در نظر گرفت به قرار زیر است: اصطلاحات رایج انگلیسی آموزش گرامر مقدماتی زبان انگلیسی آموزش زبان انگلیسی  (Intermediate) آموزش زبان انگلیسی  (Intermediate Plus)   بیشتر بدانید
دوره آموزش گرامر پیشرفته زبان انگلیسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 7 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط هادی فدایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 329,450 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش گرامر پیشرفته زبان انگلیسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

نوشین

یک دوره خوب و کاربردی. شرکت در هر سه دوره مقدماتی، متوسط و پیشرفته گرامر استاد فدایی را به همه علاقه‌مندان توصیه می‌کنم. با تشکر از استاد محترم و تیم مکتب‌خونه

پویان

برای مرور کردن نکات مهم خیلی کاربردی بود و به من کمک کرد.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی