اطلاعات دوره
آموزش نرم‌ افزار اکسل (Microsoft Excell 2016)
مسیر آموزشی

آموزش نرم‌ افزار اکسل (Microsoft Excell 2016)

250,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.4/5
وضعیت قیمت: 250,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:لوح دانش0
  • مدرس:سعید جمشیدی4.5
  • زمان:07 ساعت و 05 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

نرم افزار اکسل از جمله کاربردی ترین نرم افزارهای Microsoft Office است که برای جمع‌آوری داده‌ها و اعمال تغییرات روی آن‌ها به کارمی‌آید. اکسل یک نرم افزار صفحه گسترده (Spread Sheet) است، به این معنی که در واقع اکسل جدولی بسیار بزرگ است که کاربر می‌تواند بنا به نیاز خود برای هر سلول از این جدول داده تعریف و فرمول‌نویسی کند. همچنین می‌تواند ظاهر هر سلول را به دلخواه تغییر دهد یا محدودیت‌های دسترسی برای هر سلول تعریف کند. قابلیت‌های بی‌شمار نرم‌افزار اکسل و سهولت یادگیری و استفاده از آن‌ها، به کارگیری این نرم افزار را در حوزه کارهای مهندسی، اداری، مالی و… به امری اجتناب‌ناپذیر تبدیل کرده است. بنابراین یادگیری آن برای اغب کاربران کامپیوتری الزامی است. فیلم آموزش اکسل که توسط استاد جمشیدی تدریس شده است برای یادگیری این نرم‌افزار کارآمد است. محتوای این ویدئوی آموزشی بسیار جامع و کامل است. بنابراین در صورتی که مهارت کافی در یادگیری اکسل ندارید، می‌توانید فقط با مشاهده آموزش تصویری اکسل به خوبی بر مباحث آن مسلط شوید. سر فصل‌های فیلم آموزشی اکسل Microsoft Excell 2016 بخش اول – معرفی نرم‌ افزار، نحوه استفاده و تنظیمات اولیه – آشنایی با محیط نرم‌افزار، استفاده از الگوهای آماده و تنظیم محیط کاری – آموزش کپی، جابه‌جایی پهنا، ارتفاع، ستون و قابلیت Autofill – آموزش کار با انواع دنباله‌های اتوماتیک و ساخت Custlist – کار با امکانات Format cell قالب‌بندی اعداد و تقویم شمسی – قالب‌بندی شرطی و تغییر گرافیک سلول‌ها بر اساس مقدار آن Conditional Formating – ساخت جدول اتوماتیک از سلول‌ها بر اساس نوع اطلاعات – آموزش استفاده از امکانات سلول ها، اضافه، حذف و قفل سلولی – آموزش پر کردن اتوماتیک سلول‌ها و استفاده از بخش‌های Series – آموزش استفاده از بخش جستجو  و جایگزینی اطلاعات Flash fill – آموزش مدیریت توابع و محاسبات ریاضی با استفاده از علائم ریاضی – آموزش کار با توابع در اکسل و دسته‌بندی آن‌ها – کار با توابع اولیه نظیر Sun – Average – Connt – آموزش مدیریت شرط‌های منطقی با استفاده از دستورات شرطی If – کار با توابع متنی و ویرایشی Left – Right – Mid -Search بخش دوم – آموزش کار با توابع Match – Trim – Lenght – توابع پیشرفته متنی نظیر Trim Repeat – آموزش توابع مدیریت ساعت و تاریخ  Date – Time – آموزش کار با بخش Data Validation و اعتبار سنجی اطلاعات – آموزش استفاده از نمودارها در اکسل بر اساس اطلاعات Chart – آموزش کار با توابع شرطی و منطقی If – Or – And – توابع شرطی پیشرفته Sumif – Countif – Averangeif – آموزش کار با توابع جستجوی حرفه‌ای Index – Match – Vlookup – آموزش درج توضیحات سلول، دیاگرام و کپی پیشرفته – آموزش کار با ماکرواتوماتیک‌سازی دستورات با VBA – آموزش استفاده از بخش ترکیب توابع Sum تحت عنوان Subtotal – آموزش کار با محورهای چند بعدی Pivot table – آموزش کار با بخش‌های سربرگ View و تنظیمات کاغذ – آموزش استفاده از تکنیک‌های حرفه‌ای Solver و goal seek – آموزش ذخیره‌سازی با پسوندهای مختلف pdf و رمزنگاری سلول‌ها این محتوای آموزشی در سه نسخه اندروید، مک و ویندوز طراحی شده است. شما می‌توانید متناسب با سیستم عامل خود هریک از سه مدل را دانلود کنید. همچنین می‌توانید در صورت نیاز  فیلم آموزش اکسس را از لوح گسترش تهیه کنید.
دوره آموزش نرم‌ افزار اکسل (Microsoft Excell 2016) دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 07 ساعت و 05 دقیقه می‌باشد که در لوح دانش توسط سعید جمشیدی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 250,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نرم‌ افزار اکسل (Microsoft Excell 2016) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی