اطلاعات دوره
Blazor چیست ؟ ساخت اولین برنامه با Blazor
مسیر آموزشی

Blazor چیست ؟ ساخت اولین برنامه با Blazor

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:21 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

Blazor چیست ؟ ساخت اولین برنامه با Blazor  Blazor فریم ورک مایکروسافت جهت ایجاد رابط کاربری (UI) براساس اکوسیستم NET. است که بوسیله WebAssembly در مرورگر اجرا می شود. این فریم‏ ورک قابلیت های زیر را فراهم می کند: ایجاد رابط کاربری قوی و تعاملی توسط #C بجای استفاده از JavaScriptاشتراک منطق برنامه نویسی client-side و server-side توسط NET.رندر رابط کاربری شامل HTML و CSS با پشتیبانی از گستره زیادی از مرورگرها شامل مرورگرهای تلفن همراهدر این آموزش کوتاه تصمیم داریم با Blazor آشنا شویم و دو برنامه ساده با Blazor پیاده سازی کنیم .
دوره Blazor چیست ؟ ساخت اولین برنامه با Blazor دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 21 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره Blazor چیست ؟ ساخت اولین برنامه با Blazor را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی