اطلاعات دوره
زبان انگلیسی برای محیط کار
مسیر آموزشی

زبان انگلیسی برای محیط کار

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

زبان انگلیسی یک زبان بین‌المللی است که می‌تواند در تمام موقعیت‌ها و امور روزانه نقشی کلیدی ایفا کند. بدیهی است که یکی از نیازهای اساسی هر کارمند برقراری رابطه صحیح در محیط کار است. با گذراندن دوره‌ی آموزش زبان انگلیسی برای محیط کار می‌توان روابط بهتری را در این محیط ایجاد کرد.   در سال 1990 پرواز 52 آویانکا به نیویورک در مسیر فرودگاه بین‌المللی جان اف کندی به مشکل برخورد. شرایط آب و هوایی طوفانی بر شهر نیویورک حاکم بود. به همین دلیل به هواپیما دستور داده شد که صبر کند اما خلبان به دلیل ضعف زبانی و ناتوانی در رساندن منظور خود، نتوانست به درستی توضیح بدهد که سوخت هواپیما در حال تمام شدن است. متاسفانه اوضاع بحرانی شد و هواپیما سقوط کرد.    درست است که نمی‌توان تنها یک دلیل برای این گونه حوادث متصور شد، اما بدون شک عدم توانایی در برقراری ارتباط صحیح نقش مهمی ایفا می‌کند و با از بین بردن سدهایی که مانع انتقال صحیح اطلاعات می‌شوند می‌توان به راحتی از بروز چنین حوادثی جلوگیری کرد. این تنها یک مثال است اما اهمیت توانایی در برقراری ارتباط صحیح تنها به محیط کاری مانند کابین خلبان و برج مراقبت محدود نمی‌شود. از یک اداره کوچک گرفته تا محیطی بزرگ و چند ملیتی و صرفه نظر از عناوین شغلی کارمندان و وظایف آنان، برقراری ارتباط موثر نیازی اساسی است که باید به آن توجه ویژه داشت.   در یک محیط حرفه‌ای ما اغلب با نیاز به پاسخگویی مناسب مطابق شرایط پیش آمده مواجه هستیم. این امر ممکن است به موقعیت‌های زندگی روزمره یا محیط کار مربوط باشد. بدون شک مهارت کافی در بیان اصطلاحات و استفاده از زبان مناسب، تاثیر به سزایی بر نحوه بیان و ایجاد رابطه در محیط کار خواهد گذاشت.    بهبود و تقویت دانش زبان انگلیسی به شما امکان می‌دهد که در محیط کار ارتباط موثر و کارآمدی را برقرار کنید. همچنین با شرکت در دوره زبان انگلیسی برای محیط کار و آشنا شدن با مواردی که به صورت اختصاصی در محیط کار با آن‌ها مواجه می‌شوید، شانس خود را در کسب یک شغل در شرکت‌های چند ملیتی بالا می‌برید.   علاوه براین، زبان انگلیسی، زبان رسانه و اینترنت است. بنابراین یادگیری زبان انگلیسی برای معاشرت، سرگرمی و همچنین کسب و کار بسیار مهم است. درواقع حتی اگر همکاران شما انگلیسی زبان نباشند توانایی دسترسی به منابع خارجی و استفاده از آن‌ها می‌تواند تفاوت چشم‌گیری در محیط کار برای شما ایجاد کند. اطلاعاتی که از این منابع دریافت می‌کنید این قدرت را دارند که به شما در درک بهتر پروژه و ایده‌پردازی کمک کنند.    به همین منظور این دوره برای ارائه ابزارهای زبانی به نیروی کار طراحی شده است. در واقع این دوره برقراری ارتباطات اساسی در محیط کار را آسان‌تر می‌کند و به کمک این دوره شما بدون نگرانی تمام نیازهای روزانه خود در محیط کار را برطرف خواهید کرد. بیشتر بدانید
دوره زبان انگلیسی برای محیط کار دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط جمعی از اساتید English UC مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره زبان انگلیسی برای محیط کار را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی