اطلاعات دوره
راهنمای ورود به دنیای Production برای توسعه دهندگان ASP .NET Core 5
مسیر آموزشی

راهنمای ورود به دنیای Production برای توسعه دهندگان ASP .NET Core 5

130,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: 130,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

راهنمای ورود به دنیای Production برای توسعه دهندگان ASP .NET Core 5 انتشار و استقرار پروژه های ASP .NET CORE یکی از جذاب ترین و در عین حال سخت ترین مراحل کار یک برنامه نویس است. معمولا اولین سایتی که یک برنامه نویس راه اندازی می کند، سایت شخصی و نمونه کار خودش است. پس از کسب تجربه و تلاش، این کار بسیار ساده خواهد بود، اما فقط تا زمانی که بخواهیم سایت را آنلاین کنیم! طی راه اندازی سایت مشکلات و دردسر های زیادی خواهیم داشت. چرا که برای راه اندازی سایت به تخصص هایی بجز برنامه نویسی هم نیاز داریم.در این دوره سناریو های متفاوتی را برای راه اندازی سایت هایی که با ASP .NET CORE نوشته شده اند بررسی خواهیم کرد. پس از پایان دوره می توانید سایت های شخصی و تجاری خود را در محیط های متفاوت لینوکسی و ویندوزی راه اندازی کنید. با سرور، دامنه، هاست و ... آشنا خواهید شد و اولین قدم های خود را برای ورود به دنیای Production بر میدارید.سرفصل کلی:آشنایی با دنیای شبکه و اینترنتآموزش کامل خرید دامنه، هاست و سرورآشنایی با سرویس های DNS و CDNآموزش انتشار و استقرار پروژه های ASP .NET CORE در محیط های : - لینوکس - ویندوز - داکر و PaaSآشنایی با پنل پلسکآشنایی مقدماتی با IIS و Nginxو...
دوره راهنمای ورود به دنیای Production برای توسعه دهندگان ASP .NET Core 5 دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط سراج الدین علی آبادی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 130,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره راهنمای ورود به دنیای Production برای توسعه دهندگان ASP .NET Core 5 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی