اطلاعات دوره
آموزش Fluent Validation
مسیر آموزشی

آموزش Fluent Validation

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش Fluent Validation در این دوره آموزشی قصد داریم که از یک ابزار بسیار معروف به نام Fluent Validation برای اعتبار سنجی داده ها استفاده نماییم.با استفاده از این ابزار رایگان میتوانید به راحتی یک سیستم اعتبار سنجی بصورت تمیز (Clean Code) پیاده سازی نمایید.استفاده از این ابزار در پروژه های Asp.net Core و Windows Form در محیط Visual Studio 2019 پیشنیازهای دوره :سی شارپ 
دوره آموزش Fluent Validation دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 33 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط حسین پارسی نژاد مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش Fluent Validation را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی