اطلاعات دوره
کارگاه اقتصاد واسطه‌گری مالی
مسیر آموزشی

کارگاه اقتصاد واسطه‌گری مالی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

کارگاه اقتصاد واسطه‌گری مالی توسط دکتر امیررضا محسن زاده کرمانی، استاد اقتصاد دانشگاه برکلی آمریکا، ارائه شده‌است. این کارگاه سال 1397 در سالن دکتر مشایخی دانشکده مدیریت و اقتصاد دانشگاه صنعتی شریف برگزار شده‌است. در این کارگاه دکتر کرمانی به بررسی مقاله‌ی Economic of Financial Intermediate پرداخته‌اند.
دوره کارگاه اقتصاد واسطه‌گری مالی دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط امیررضا محسن زاده کرمانی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره کارگاه اقتصاد واسطه‌گری مالی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازارهای مالی سراسر اینترنت را در صفحه بازارهای مالی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

صادق

دوستان مکتب خونه باسلام بسیار از دوره های که میگذارید سپاسگذارم ،بنده به شخصه از همت شما کمال امتنان را دارم. این دوره ها بسیار عالی هستند و تداوم در این کار را بسیار ضروری می دانم . همچنین یک پیشنهاد دارم اینکه یک گزینه هذیه دادن (denote) هم بگذارید که کسانی که تمایل داشتند دوره های رایگان را هم جمایت و پشتیبانی کنند بتواند اینکار رو انجام بدهند . با تشکر دوباره :صادق کاکه پور

کاربر مکتب‌خونه

بسیار عالی بود،اما این بنده خدا که از رو میخونن،کاش۱بار قبلا این متن رو مطالعه کرده بودند تا کمی روان تر می خواندند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی