اطلاعات دوره
آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی 1
مسیر آموزشی

آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی 1

244,500 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.5/5
وضعیت قیمت: 244,500 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

دوره آموزشی لغات انگلیسی به صورت موضوعی 1 چیست؟ دوره آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی 1 شما را با کلمات گوناگونی به صورت دسته بندی شده آشنا می‌کند. هر کدام از این دسته‌ها در زندگی روزمره شما بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند و به شما برای داشتن ارتباط بهتر، کمک می‌کنند. همچنین در این دوره مترادف‌ها و متضادهای کلمات بررسی می‌شوند تا زبان آموز، همه چیز را به صورت یکجا و کامل یاد بگیرد. مزایا و اهداف دوره آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی 1 چیست؟ موضوعات آموزشی لغات در این دوره شامل علم، طبیعت، جسم و ذهن و جامعه است. همچنین فراگیران به خوبی می‌توانند با ساختار کاربردی لغات در زبان انگلیسی آشنا شوند و یاد بگیرند که هر کلمه را برای چه موقعیت‌هایی در جمله، بکار ببرند. در دوره آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی 1، تعداد زیادی از واژگان انگلیسی به زبان آموز، آموزش داده می‌شود تا دامنهٔ لغات او تکمیل شود. در پایان دوره‌ی آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی 1 چه توانایی‌هایی خواهید داشت؟ 1- لغات و واژگانی که انگلیسی‌زبانان استفاده می‌کنند را آموزش می‌بینید. 2- با اعتماد به نفس بیشتری به مکالمه‌ی انگلیسی می‌پردازید. 3- واژگان مورد نظر را با دقت و اعتماد به نفس به کار خواهید برد. 4- همراه با مقالات و تمرینات درک مطلب انگلیسی، ریدینگ خود را بهبود می‌بخشید. 5- نمره‌ی آیلتس و تافل خود را افزایش خواهید داد. 6- عبارات و واژگان مفید و کاربردی در هر مبحث را یاد می‌گیرید. 7- مکالمات روان‌تری خواهید داشت و اسپیکینگ خود را بهبود می‌بخشید. 8- درک خود را از ریدینگ‌های سخت‌تر و پیچیده‌تر افزایش خواهید دهید. 9- همراه با لغات، تلفظ و لهجه‌ی خود را بهبود می‌بخشید. دورهٔ آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی1 برای چه کسانی مناسب است؟  کسانی که می‌خواهند به سطح بالاتری از واژگان انگلیسی تسلط پیدا کنند. کسانی که می‌خواهند مکالمات خود را غنی‌تر کرده و اسپیکینگ انگلیسی خود را بهبود ببخشند. کسانی که می‌خواهند در آمون‌های آیلتس، تافل و... شرکت کنند. کسانی که می‌خواهند، دامنه لغات خود را افزایش داده و اغلب کلمات انگلیسی را بدانند. پیش‌­نیازها و مکمل‌­های این دوره کدام است؟ دورهٔ آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی2 بیشتر بدانید
دوره آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی 1 دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 6 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط سینا ولی زاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 244,500 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش لغات انگلیسی به صورت موضوعی 1 را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

احسان

چرا توی فصل اول مطلبی راجبه آب و هوا نیست ولی تمرین آب و هوا گذاشته شده با کلی کلمه ی جدید؟

مصطفی

سلام . مهم ترین نقطه ضعف این آموزش این هست که بر خلاف سری 2 همین دوره، جزوه نداره و این خیلی بده. لطفا جزوه ای که مدرس از روش تدریس کردن رو قرار بدین. اگر جزوه اضافه بشه نمره این دوره 5 هست اما در غیر این صورت راندمان دوره خیلی پایین میاد.

مهدیه

دوستان به پيش نياز اين درس كه گذراندن دوره ي متوسط زبان هست دقت كنيد. (بالاتر از متوسط) كلمات همانطور كه در تيزر گفته شد بر اساس منابع ايلتس هستند. اينطور نيست كه اين درس كاربردي براي افراد در مرحله ي متوسط نداشته باشد ولي مانند دروس دانشگاهي ناكارامد خواهد بود.

اصغر

من از دوره راضي هستم . مدرس لغات بسيار خوبي رو براي اين دوره جمع آوري كرده است كه نشان از تجربه ايشان دارد . فقط به نظرم به زماني بيشتر از وقت پيشنهادي احتياج دارد تمارين بسيار وقت گير هستند و حيف ميشود آنها را به خاطر زمان كم قرباني كرد .

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی