اطلاعات دوره
خلاقیت و نوآوری در مهندسی
مسیر آموزشی

خلاقیت و نوآوری در مهندسی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

خلاصه و اهداف درس:1- آشنایی دانشجویان سال بالای کارشناسی و دانشجویان تحصیلات تکمیلی با اهمیت خلاقیت و نوآوری در دنیای مهندسی امروز.   2- آموزش روش‌های تفکر و اندیشیدن صحیح و روش‌های حل مسئله و رفع مشکل.   3-آشنایی با تکنیک‌های افزایش خلاقیت برای نوآوری در دنیای مهندسی.   4-آشنایی با کارآفرینی و فرآیند آن.   5-تاکید بر کاربرد تکنیک‌های فراگرفته شده در مهندسی.
دوره خلاقیت و نوآوری در مهندسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 25 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط میرمصدق جمالی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره خلاقیت و نوآوری در مهندسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های سلامت روان سراسر اینترنت را در صفحه سلامت روان در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

کاربر مکتب‌خونه

واقعا عالی بود، از آقای دکتر بسیار سپاسگزارم.

علی

از به اشتراک گذاشتن این دوره ی عالی تشکر می کنم منتظر دوره های بیشتری از این جنس از مکتب خونه هستم

حمیده

واقعا آقای دکتر جمالی عالی هستند که بنده به عنوان دانشجوی دکتری در طول دوران تحصیلی خود مشابه ایشان را مشاهده ننموده ام، شیوه تدریس، قدرت بیان و اثرگذاری و تسلط عالی بر موضوعات تدریسی دارند و بنده به نوبه خودم به ایشان خسته نباشید و تشکر میکنم و سلامتی و بقای عمر ایشان را از خداوند منان مسئلت دارم

احمد

با عرض سلام خدمت شما استاد عزیز خیلی ممنون بابت دروسی که گذاشته اید.

کاربر مکتب‌خونه

4

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی