اطلاعات دوره
آنالیز تصادفی
مسیر آموزشی

آنالیز تصادفی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

در نظریه احتمالات و زمینه‌های مرتبط، فرآیند تصادفی یک شیء ریاضی است که معمولا به عنوان مجموعه‌ای از متغیرهای تصادفی تعریف می‌شود. از لحاظ تاریخی، متغیرهای تصادفی با مجموعه‌ای از اعداد مرتبط نشان داده‌شده‌اند که معمولا به عنوان نقاط زمان در نظر گرفته می‌شوند و تفسیر یک فرآیند تصادفی را نشان می‌دهند که مقادیر عددی برخی از سیستم‌ها را به طور تصادفی در طول زمان تغییر می‌دهند، مانند رشد جمعیت باکتری، یک جریان الکتریکی به علت نویز حرارتی یا حرکت یک مولکول گاز نوسان می‌کند. فرآیندهای تصادفی به طور گسترده‌ای به عنوان مدل ریاضی سیستم‌ها و پدیده‌ها به نظر می‌رسد که به صورت تصادفی متفاوت هستند. تجزیه و تحلیل فرآیند‌های تصادفی در بسیاری از رشته‌ها از جمله علوم، مانند زیست شناسی، شیمی، اکولوژی، علوم اعصاب، فیزیک و همچنین زمینه‌های فناوری و مهندسی مانند پردازش تصویر، پردازش سیگنال، نظریه اطلاعات، علوم رایانه، رمزنگاری و ارتباطات مخابراتی کاربرد دارد.
دوره آنالیز تصادفی دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 20 ساعت می‌باشد که در مکتب خونه توسط بیژن ظهوری زنگنه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آنالیز تصادفی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های مدرسه و دانشگاه سراسر اینترنت را در صفحه مدرسه و دانشگاه در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی