اطلاعات دوره
ساخت سایت چند زبانه در MVC
مسیر آموزشی

ساخت سایت چند زبانه در MVC

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:1 نظر4.8
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:49 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

ساخت سایت چند زبانه در MVC اگر کاربران وب سایت شما از نقاط مختلف جهان میباشند ،این کاربران علاقه مند هستند که محتوای وب سایت شما را با زبان خودشان مشاهده کنند .ایجاد یک وب سایت چند زبانه کاره زیاد آسانی نیست ، اما این امر باعث میشود تا مخاطبین بیشتری به وب سایت شما مراجعه کنند .ما در این آموزش به شما یاد خواهیم داد که چگونه میتوانید یک سایت چند زبانه با محتوای داینامیک با استفاده از Asp.Net MVC ایجاد کنید . 
دوره ساخت سایت چند زبانه در MVC دوره‌ای با امتیاز نهایی 5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 49 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره ساخت سایت چند زبانه در MVC را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

Azar

سلام. ممنون خیلی مفید بود.

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام ، سلامت باشید خوشحالم مفید بوده

مرصده

سلام ببخشید نتونستم احساسمو نگم شما چقدر خوشمشرب هستید این روحیتون به خاطر این هست که ورزش میکنید من همیشه میخندم وقتی فیلم هاتونو تماشا میکنم

ایمان مدائنی (مدرس)

سلام سلامت باشید ، خوشحالم براتون مفید بوده

mahdishariatian

بسیار عالی بود خیلی ممنونم از آموزش خوبتون

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی