اطلاعات دوره
آموزش SQL Server Change Data Capture
مسیر آموزشی

آموزش SQL Server Change Data Capture

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.3
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:نازگل نصیری3.1
  • زمان:1 ساعت و 43 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش SQL Server Change Data Captureدر حال حاضر داده ها به عنوان یکی از با ارزش ترین دارایی های هر سازمان در نظر گرفته می شود. تراکنش های درون یک کسب و کار را آسان تر می کند و جریان یکنواخت عملیات را تسهیل می کند. با توجه به اینکه سازمان ها بیش از هر زمان دیگری به تصمیم گیری مبتنی بر شواهد متکی هستند، داده ها نیز به عنوان یک ابزار تصمیم گیری کلیدی عمل می کنند. امروزه تقریباً همه شرکت‌ها، صرف نظر از موقعیت یا اندازه بازارشان، از داده‌های جمع‌آوری‌شده برای تجزیه و تحلیل کسب‌وکار و مشتریان خود استفاده می‌کنند و در نتیجه تصمیمات تجاری هوشمندانه‌تری می‌گیرند که به رشد و سودآوری کسب‌وکار کمک می‌کند.از این رو، کسب و کارها دائماً به دنبال راه هایی برای مدیریت بهتر داده های خود هستند. یکی از پرکاربردترین روش ها Change Data Capture است. CDC یکی از ویژگی های جدید ردیابی و ضبط داده های SQL Server  است. این تنها تغییرات جداول ایجاد شده توسط کاربر را ردیابی می کند. این دوره  به شما کمک می کند تا بفهمید که Change Data Capture (CDC) چیست و چگونه می توانید Microsoft SQL Server CDC (Change Data Capture) را راه اندازی کنید.پیش نیاز :آشنایی مقدماتی با sql serverسرفصل های دوره : معرفی دورهطرز کار CDCفعال کردن CDC بررسی عملی CDC با پروژه ساده asp.net  بررسی جداول CDCتغییر زمان CDCغیرفعال کردن CDC
دوره آموزش SQL Server Change Data Capture دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 43 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط نازگل نصیری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش SQL Server Change Data Capture را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های پایگاه داده سراسر اینترنت را در صفحه پایگاه داده در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

mesrima

با سلام.از آموزش بسیار مفید شما سپاسگزارم

bravemind

سلام خیلی خوب بود

Hamidmosaybefard

سلام خدمت استاد بزرگوار ممنون از این اموزش بسیار عالی شما

مختار فاروقی

سلام . عالی

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی