اطلاعات دوره
آموزش نرم افزار Adobe Bridge
مسیر آموزشی

آموزش نرم افزار Adobe Bridge

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش نرم افزار Adobe Bridge در دنیای دیجیتالی امروز سرعت تولید فایل ها به ویژه عکس ها و فیلم ها آنقدر زیاد شده که امکان مدیریت ، پشتیان گیری، دسته بندی و انتخاب و پیدا کردن یک عکس یا یک فیلم مناسب از بین انبوهی از داده ها کاری بسیار مشکل و وقت گیر شده و گاهی نیز بعد ازمدت زیادی گشتن به دنبال یک عکس،فیلم  ناامید شده و از خیر استفاده از آن فایل مورد نظر می گذریم. نرم افزارهای زیادی برای این منظور وجود دارند که طراح با توجه به نیاز و علاقه خود میتواند از آنها استفاده کند؛ اما ممکن است در این میان عدم هماهنگی میان فرمت مورد نظر با نرم افزار انتخاب شده باعث شود که در مشاهده و اجرای آن فایل با مشکل مواجه شویم یا حتی کلا آن فایل را از دست بدهیم. شرکت ادوبی برای حل این مشکل نرم افزاری به نام Adobe Bridge همراه محصولات خود ارائه کرده که همچون پلی بین محصولات شرکت Adobe ارتباط برقرار کرده و امکان مدیریت و مشاهده خروجی همه محصولات Adobe را فراهم میآورد. ادوبی بریج چیست؟؟ ادوبی بریج  = Adobe Bridge محصول کمپانی ادوبی است که وظیفه ی مدیریت و سازماندهی فایلهای تولید شده توسط نرم افزار های این شرکت را برعهده دارد. این نرم افزار برای اولین بار بطور آزمایشی تحت عنوانAdobe Creative Suite V2 ایجاد گردید که با آغاز فضای اشتراک Creative Cloud یک برنامه کاملا مجزا از سری برنامه های Adobe CC شد.  Bridge نرم افزاری است که به کمک آن می توانیم تصاویر  فایل های psd, ai, aep, indd و ...  را بدون نیاز به نرم افزار اصلی مشاهده کرد. و در صورت نیاز مرتب سازی و سازماندهی کنیم. کاربرد های نرم افزار ادوبی بریج : نرمافزار Bridge مکمل سایر نرمافزارهای Adobe است.Bridge یک نرم افزار مدیریت فایلهای چندرسانهای بوده و امکان مدیریت و نمایش آنها را فراهم میکند. در واقع خود نرم افزار Bridge حاوی اطلاعات خاصی نیست، و از آن تنها برای مدیریت و نمایش فایلهای چندرسانهای استفاده میشود. به دلیل اینکه این نرم افزار به صورت مستقل عمل میکند، برای اجرای آن  و دیدن یا مدیریت فایل مورد نظر نیازی به نرم افزار اصلی نمیباشد. بریج پرچمدار مرورگر رسانه Adobe است و به شما امکان میدهد پروندههای خود، از جمله بیشتر فایلهای تصویری، برداری، صوتی و ویدئویی را راحت پیدا، سازماندهی، مرور و دسته بندی کنید
دوره آموزش نرم افزار Adobe Bridge دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 20 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ابراهیم تاتاری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نرم افزار Adobe Bridge را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های نرم افزار و ابزارها سراسر اینترنت را در صفحه نرم افزار و ابزارها در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد مهدی رضایی

مرسی از دوره خوبتون عالی بود

ali mahmodi

عالی

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی