اطلاعات دوره
آموزش مقدماتی الگوسازی و برشکاری لباس
مسیر آموزشی

آموزش مقدماتی الگوسازی و برشکاری لباس

299,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 299,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:8 نظر4.9
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:فخری نظری4.9
  • زمان:2 ساعت و 1 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

هنر انگشتان، همراه با فکر و سلیقه یک طراح و خیاط ماهر می تواند لباسی فوق العاده عالی و گرانبها را خلق کند و در مقابل، بی دقتی، بی حوصلگی و بی تجربگی می تواند عالی ترین الگو و پارچه را به بدترین صورت ممکن به نظر آورد. فراگیری هنر خیاطی بسیار ساده است به شرط این که مهارت های صحیح و شیوه های درست این حرفه آموزش داده شود. در رشته طراحی و دوخت، آموزش الگوساز و برشکار همواره به عنوان بنیادی ترین مفهوم محسوب می شود چون که بدون داشتن یک الگوی مناسب نمی توان یک لباس خوب را تهیه نمود. در این فرادرس الگوسازی و برشکاری به صورت مقدماتی و برای نوآموزان آموزش داده می شود و تا سطح متوسط نیز ادامه پیدا می کند.
دوره آموزش مقدماتی الگوسازی و برشکاری لباس دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 1 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط فخری نظری مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 299,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مقدماتی الگوسازی و برشکاری لباس را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های خیاطی سراسر اینترنت را در صفحه خیاطی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مریم رمضانی

به نظر من خوب توضیح داید استاد متشکر اما نکات دوخت و استفاده از نرم افزار الگوسازی اگر توضیح بدهید عالی میشود و این فقط مقدماتی است اگر پیشرفته اش قرار بدهید عالی می شود امیدوارم کارهای بیشتری از شما داشته باشیم سپاس.

غزل

از قبل اشنایی نداشتم ولی وقتی نگاه کردم به صورت کامل یاد گرفتم. روند تدریس از همون ابتدا خوب پیش میرفت.

Solmaz

سلام و روز بخیر؛ من نسبتا راضی بودم و خیلی بهم کمک کرد در حد خودش خوب بود.

پروانه

خیلی تو این زمینه تخصص ندارم ولی به نظرم آموزش خوبیه.

محیا

ممنون مفید بود. لطفا آموزش پیشرفته هم منتشر کنید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی