اطلاعات دوره
آموزش مبانی ترکیب بندی در عکاسی
مسیر آموزشی

آموزش مبانی ترکیب بندی در عکاسی

349,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.9/5
وضعیت قیمت: 349,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:7 نظر5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سهیل بحرکاظمی4.8
  • زمان:3 ساعت و 10 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

ترکیب‌ بندی در عکاسی یا کمپوزیسیون (Composition)، از جمله مبانی پایه در عکاسی به شمار می‌آید که در حقیقت، ساختار اصلی یک عکس را تشکیل می‌دهد. در بحث آموزش عکاسی باید به این نکته اشاره کرد که هر شخص برای شروع یادگیری، ناگزیر به آشنایی با مبانی ترکیب‌ بندی در عکاسی است. بهترین عکس‌ها حاصل تلفیق برتری‌های فنی و کمپوزیسیون است. بسیاری از عکاسان به هنگام عکس‌برداری، سعی در بررسی فهرستی از قوانین ترکیب‌ بندی دارند تا عکس بهتری را ارائه کنند، غافل از اینکه اولین قانون ترکیب‌ بندی این است که هیچ قانونی برای ترکیب‌ بندی وجود ندارد.
دوره آموزش مبانی ترکیب بندی در عکاسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.9 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 10 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سهیل بحرکاظمی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 349,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش مبانی ترکیب بندی در عکاسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های عکاسی سراسر اینترنت را در صفحه عکاسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

تجربه فراگیران

امیرحسین

من توی یه طرح ویژه تخفیف این آموزش رو خریداری کردم و از کیفیت فایل و محتوای ویدئویی راضی هستم.

پیمان

فقط از روی علاقه شخصی آموزش رو تهیه کردم، قبلش پیش نمایش مدرس رو دیدم خیلی توضیحاتشون قابل فهم بود.

مهدی

خوب بود، کیفیت تصویر هم بالایی داشت و اینکه نور پردازی خوبی داشت، اینکه لا به لای صحبت هاشون از تصاویر و پاورپوینت هم استفاده می کردند، خیلی برای یاد گیری مورد استفاده بود.

زهرا

یه چیز جامع و کامل در مورد عکاسیه. اومدن قواعد ترکیب بندی رو قشنگ توضیح دادند.

علیرضا

خوب بود و کاربردی، نحوه تصویر برداریش خیلی خوبه، دوربیناشو نشون میداد و خیلی با حوصله تدریس می کنند.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی