اطلاعات دوره
آموزش طراحی شال و روسری با فتوشاپ Photoshop و ایلوستریتور Illustrator
مسیر آموزشی

آموزش طراحی شال و روسری با فتوشاپ Photoshop و ایلوستریتور Illustrator

399,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4
وضعیت قیمت: 399,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:4 نظر4.3
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سمیه شیخی4.5
  • زمان:2 ساعت و 18 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

شال و روسری از پوشش‌های همیشگی بانوان در ایران و بسیاری از کشورها است و در برخی از نقاط جغرافیایی نیز با توجه به فرهنگ و دین افراد، این محصول فقط به عنوان پوششی برای سر مورد توجه قرار نمی‌گیرد بلکه به صورت اکسسوری مورد توجه قرار می‌گیرد. بدین‌گونه است که آموزش این رشته جذاب و پرکاربرد می‌تواند سهمی در اشتغال‌زایی و تولید ملی داشته باشد. در این فرادرس از اصول اولیه و نکات اصلی طراحی روسری صحبت می‌شود و با انواع مختلف چاپ‌های دستی و صنعتی این محصول آشنا می‌شویم. علاوه بر اصول اولیه طراحی و شناخت بازار، نکات مربوط به طراحی و خروجی چاپ و ارائه محصول به مشتری بررسی می‌شود.
دوره آموزش طراحی شال و روسری با فتوشاپ Photoshop و ایلوستریتور Illustrator دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 18 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سمیه شیخی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 399,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی شال و روسری با فتوشاپ Photoshop و ایلوستریتور Illustrator را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های گرافیک سراسر اینترنت را در صفحه گرافیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

طراوت

برای شروع بسیار کمک کننده بود اطلاعات مفیدی در اختیار داشجو قرار دادند.

عادل

خیلی خلاصه و کم مفید

راضیه

من قبلا این دوره رو گذرونده بودم. به نظر من آموزش های سریالی که فرادرس ارائه می کنه (مقدماتی تا پیشرفته) خیلی خوبه ولی خیلی روی آموزش های طراحی لباس مانور کمتری داده شده.

مهتاب

ممنون از آموزش مختصر و مفیدتون. یک روزه تموم شد و برای من که طراح لباسم خیلی آموزنده و مورد استفاده بود :)

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی