اطلاعات دوره
آموزش Unit Testing در جاوااسکریپت
مسیر آموزشی

آموزش Unit Testing در جاوااسکریپت

44,700 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: 44,700 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:حمزه عزیززاده0
  • زمان:5 ساعت و 44 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش Unit Testing در جاوااسکریپت یونیت تست ( Unit Test ) چیست :یونیت تست یک مرحله از تست نرم افزار است که در آن بخش‌های کوچک از یک برنامه (Units) یا کامپوننت‌های مختلف یک نرم افزار تست می‌شوند. برنامه نویسان از Unit Test استفاده می‌کنند تا ببیند بازدهی برنامه آنها چیزی است که انتظارش را داشتند یا خیر. به عبارتی Unit Testing به برنامه نویس نشان می‌دهد که چقدر به طراحی اولیه نزدیک شده و برنامه او مطابق استانداردهای طراحی اولیه نرم افزار عمل می‌کند یا خیر . منظور از Unit کوچک‌ترین بخش از برنامه است که قابل تست بوده و به طور معمول شامل چند ورودی و نهایت یک خروجی می‌شود.نکاتی در ارتباط با Unit Test که می‌باید مد نظر قرار داد :در ارتباط با یونیت تست همواره یکسری ‌Best Practice وجود دارد که چنانچه در فرآیند توسعهٔ نرم‌افزار مد نظر قرار داده شوند، خروجی کار به مراتب بهتر خواهد بود که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:- الزاماً نیازی به نوشتن تست برای تمامی بخش‌های نرم‌افزار وجود ندارد؛ بلکه نیاز است تا روی فانکشن‌هایی تمرکز کرد که رفتار کلی سیستم ارتباطی تنگاتنگی با آن‌ها دارا است.- دیتایی که در پروسهٔ Unit Testing مورد استفاده قرار می‌گیرد می‌باید تا حد ممکن نزدیک به دیتای واقعی باشد.- تست‌ها می‌باید از یکدیگر مجزا باشند و در آنِ واحد فقط و فقط یک فانکشن تست گردد.- به محض تغییر در سورس‌کد، می‌باید یونیت تست مربوطه را اجرا کرد تا از پاس شدن آن اطمینان حاصل کنیم.- نام‌گذاری تست‌ها می‌باید مرتبط با نام‌های انتخابی برای کلاس‌های اصلی باشد.- در مواردی که از دستورات شرطی استفاده شده است،‌ می‌باید تمامی حالات مد نظر قرار داده شوند.- تست‌هایی که می‌نویسیم نیز می‌باید در سیستم ورژن کنترلی همچون گیت ثبت گردند.پیشنیاز :آشنایی با جاوااسکریپت
دوره آموزش Unit Testing در جاوااسکریپت دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 44 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط حمزه عزیززاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 44,700 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش Unit Testing در جاوااسکریپت را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی JavaScript سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی JavaScript در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

احمد زواری گسک

سلام. وقت بخیر این دوره برای کسانی که با NodeJs کار نمی کنند هم مفید هست؟ من به صورت مستقیم با خود جاوا اسکریپت و jQuery کار می کنم با این دوره میتونم برای اونا هم تست بنویسم؟

حمزه عزیززاده (مدرس)

سلام دوست عزیز، زیاد کاربرد نداره

علی اسدی

این دوره و کلا نوشتن تست ، برای فرانت اند کار ها هست یا بک اند کارها ؟

حمزه عزیززاده (مدرس)

سلام دوست عزیز امیدوارم حالت عالی باشه ، دو دسته رو پوشش میده ولی بیشتر مثال های بک اند زده میشه موفق باشید :)

امیر منصور اقدسی

سلام استاد وقت به خیر برای ین که بدونیم کد هایی که نوشتیم امنیت دارند یا امنیتشون چقدره این دوره رو باید یاد بگیریم یا دوره تست نفوذ رو با تشکر

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی