اطلاعات دوره
آموزش پلاگین های جی کوئری ( jQuery Plugins )
مسیر آموزشی

آموزش پلاگین های جی کوئری ( jQuery Plugins )

26,700 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: 26,700 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:حمزه عزیززاده0
  • زمان:8 ساعت و 4 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش پلاگین های جی کوئری ( jQuery Plugins ) در این آموزش، پلاگین های کتابخانه جی کوئری که کار طراحان سایت را بسیار زیبا و ساده می کند، گفته خواهد شد .پلاگین هایی که کار مارو خیلی ساده تر میکنند و به کار ما زیبایی و سرعت می بخشند .جی کوئری چیست ؟جی کوئری یک کتابخانه از جاوا اسکریپت است که پیمایش اسناد اچ تی ام ال ، رسیدگی به رویدادها، متحرک سازی و تعاملات ای جکس (AJAX) را به منظور توسعه سریع وب تسهیل می کند. jQuery به گونه ای طراحی شده است تا روشی را که با آن جاوا اسکریپت را می نویسید تغییر دهد.جی کوئری چیست ؟ یک چارچوب جاوا اسکریپت است که هدف آن آسان ساختن استفاده از  جاوا اسکریپت در صفحات طراحی وب سایت شماست.شما می توانید جی کوئری را به صورت یک لایه انتزاعی توصیف کنید زیرا قابلیت های بسیاری را که می باید در خطوط بیشماری از کد جاوا اسکریپت می نوشتید گرفته و آنها را در توابعی (functions) که می توانید تنها در یک خط کد فراخوانی کنید پنهان می کنند.جی کوئری جایگزینی برای جاوا اسکریپت نیست و با این که برخی میانبرهای نحوی نوشتاری را در اختیارتان می گذارد اما کدی که هنگام استفاده از جی کوئری خواهید نوشت هنوز هم جاوا اسکریپت می باشد.پلاگین های متنی ، فرم ، نمایش گالری و اسلایدر ، Scroll و Parallax و ... .مانند :پلاگین Letteringپلاگین Textillateپلاگین Masked Inputپلاگین iCheckپلاگین Complexityپلاگین WOWپلاگین mcs پلاگین Countdownپلاگین Modalپلاگین liteAccordionو ...پیشنیازهای این دوره :Html & CSSآشنایی مقدماتی با jQuery
دوره آموزش پلاگین های جی کوئری ( jQuery Plugins ) دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 8 ساعت و 4 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط حمزه عزیززاده مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 26,700 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پلاگین های جی کوئری ( jQuery Plugins ) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های طراحی وب‌سایت سراسر اینترنت را در صفحه طراحی وب‌سایت در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی