اطلاعات دوره
 آموزش Canvas و Svg مقدماتی تا پیشرفته
مسیر آموزشی

آموزش Canvas و Svg مقدماتی تا پیشرفته

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش Canvas و Svg مقدماتی تا پیشرفته در عرصه ی طراحی سایت های به روز و کاربر پسند , گرافیک ها نقش بسزایی را ایفا میکنند به طوری که یکی از لازمه های داشتن ui و ux کاربر پسند و زیبا استفاده مناسب از این گرافیک ها است.مسلم است که گرافیک هایی با کیفیت ثابت در تمام ابعاد میتوانند این نقش را به بهترین شکل ممکن ایفا کنند.سیستم های گرافیکی svg و canvas , هر دو box هایی هستند که جهت ترسیمات ساده مثل آیکون های کوچک و یا پیچیده مثل تصاویر و اشکال گرافیکی مختلف با بهترین کیفیت ممکن میتوانند مورد استفاده قرار بگیرند.عنصر canvas در html5 قرار داده شده و با دستورات اسکریپتی به رسم اشکال گوناگون میپردازد و svg هم در قالب xml تنها در محیط html مورد استفاده قرار میگیرد.از دیگر مزیت های یادگیری این دو مبحث علاوه بر داشتن سایتی با کیفیت در تمام سایز ها ,میتوان به رسم گرافیک های خلاقانه و سلیقه ای توسط طراح اشاره کرد.در این دوره هر دوی این بوم های گرافیکی به همراه تفاوت هایشان بطور کامل مورد بررسی قرار خواهند گرفت و اشکال گوناگونی رسم خواهند شد تا به درک هر چه بیشتر شما از این دو ابزار فوق العاده کمک کند.پس اگر به دنبال سایتی شکیل تر و باکیفیت تر هستید با ما همراه باشید.  
دوره آموزش Canvas و Svg مقدماتی تا پیشرفته دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت می‌باشد که در تاپ لرن توسط محمد میرزایی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش Canvas و Svg مقدماتی تا پیشرفته را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی