اطلاعات دوره
آموزش نوشتن متن Essay یا مقاله نویسی در آزمون های زبان انگلیسی
مسیر آموزشی

آموزش نوشتن متن Essay یا مقاله نویسی در آزمون های زبان انگلیسی

599,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4
وضعیت قیمت: 599,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:6 نظر4.5
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:دکتر سروش ابیانه4.2
  • زمان:2 ساعت و 56 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

روش صحیح نوشتن Essay یا Writing، برای هر فردی از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است، چرا که با ارائه یک Essay در سطح عالی، نه تنها می توان شانس موفقیت در مراحل علمی و کاری را بالا برد، حتی می توان برای دریافت بورسیه ها و Scholarship ها نیز شانس بالاتری نسبت به سایر متقاضیان داشت. در این فرادرس سعی شده است تا مهم ترین نکات مربوط به نوشتن یک Essay معرفی شود و در قالب مثال‏ های کاربردی و متنوع، کاربرد تمامی این نکات تشریح گردد. با اطمینان می ‏توان گفت: افرادی که زبان انگلیسی آن ها در سطح قابل قبولی است، با یادگیری تمامی نکات مطرح شده در این آموزش، خواهند توانست سطح نوشتار خود را چندین پله ارتقا دهند.
دوره آموزش نوشتن متن Essay یا مقاله نویسی در آزمون های زبان انگلیسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 4 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 2 ساعت و 56 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط دکتر سروش ابیانه مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 599,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش نوشتن متن Essay یا مقاله نویسی در آزمون های زبان انگلیسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان انگلیسی سراسر اینترنت را در صفحه زبان انگلیسی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

مهدی

خیلی آموزش خوبی بود، توضیحاتی که ارائه کردند برای من مفید بود.

زهرا

نکاتی رو بیان کرده بودند که من جای دیگری ندیدم خیلی جذاب تدریس کرده بودند.

سالار

آموزش خیلی کوتاه و در عین حال خیلی مفید بود. اطلاعات خیلی خوبی بهتون میده

وحید

محتوا برای من کاربردی بود.

میلاد

این مبحث چیزی بود که من خیلی توش مشکل داشتم، و استاد چیزای خیلی جالبی رو در این درس گفتند و برای من خیلی جذاب بود، مخصوصا نوع ساختار جمله بندی و علائم نگارشی، علائم نکارشی خیلی پیچیدگی داره ولی استاد به خوبی توضیح دادند. خیلی عالیه.

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی