اطلاعات دوره
آموزش پارتیکل سیستم در یــونیتی
مسیر آموزشی

آموزش پارتیکل سیستم در یــونیتی

310,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3
وضعیت قیمت: 310,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:دانیال آقایان0
  • زمان:1 ساعت و 56 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش پارتیکل سیستم در یــونیتی ممکنه شما هم مثل خیلی های دیگه ندونید پارتیکل چیه و چه کاربردی داره ، پارتیکل یکی از مهمترین اجزا ساخت یک بازی هست که به کار حسابی جون میده و اون رو زنده میکنه ، یه بازیه بدون پارتیکل ، کاملا خشک و بی روح هست ، تصور کنید مثلا داخل یه بازی اکشن ، وقتی تیری شلیک میشه هیچ ردی از گلوله نباشه یا اصلا محل برخوردش مشخص نباشه یا اینکه هیچ خونی پاشیده نشه یا هیچ افکتی داخل صفحه وجود نداشته باشه ! بازی به این شکل درواقع اصلا بازی نیست و فقط یه سری تحرکات بی جون هستن .در این دوره به شما نحوه ساخت پارتیکل داخل خود یونیتی رو به شکل کامل آموزش میدم و شما یاد میگیرید که پارتیکل های مختلف رو به چه شکل داخل یونیتی به صورت کامل پیاده سازی کنید و از داخل کد به اون دسترسی داشته باشید .در پایان دوره ، یه پکیج از پارتیکل های زیبا و کاربردی به ارزش ۶۰۰ هزار تومن ، به صورت رایگان خدمت شما عزیزان تقدیم میشه . امیدوارم همیشه پیروز و سربند باشید.
دوره آموزش پارتیکل سیستم در یــونیتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 56 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط دانیال آقایان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 310,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش پارتیکل سیستم در یــونیتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

محمد مهرداد کاظمی

بنظرم این قیمت برای این تایم معقول نیست

دانیال آقایان (مدرس)

آموزش تخصصیه و درواقع اصلن قیمتی نداره

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی