اطلاعات دوره
آموزش ساخت یک بازی ساده در یونیتی (Finger Fight)
مسیر آموزشی

آموزش ساخت یک بازی ساده در یونیتی (Finger Fight)

285,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo1.3
وضعیت قیمت: 285,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان

توضیحات

آموزش ساخت یک بازی ساده در یونیتی (Finger Fight) این روز ها خیلی از افراد دنبال آموزش ساخت یک بازی و برنامه نویسی توی یونیتی هستند ولی نمیدونن که واقعا یک بازی رو باید به چه شکلی بسازن و کامل مدیریت کنن . در این آموزش من به شما کمک میکنم که یه بازی ساده دو بعدی که دو نفره هم هست رو داخل یونیتی پیاده سازی کنین . این آموزش بسیار مناسب افرادی هست که تازه با یونیتی آشنا شدن و نمیدونن از کجا باید یه پروژه رو شروع کنن . پیشنیاز این دوره ، آشنایی مقدماتی و ساده با یونیتی هست و در صورتی هم که اموزش هم ندیده باشین ، میتونین با دیدن این آموزش متوجه مفهوم بازی سازی و نحوه بازی سازی بشین (بهتره یه آشنایی کوچیکی با یونیتی داشته باشین ولی نیاز صد درصدی نیست که حتما از قبل کار کرده باشید ، چون دوره روان و ساده هست ).سرفصل ها :1.مقدمه و توضیحاتی در مورد آموزش2.ساخت محیط بازی به کمک Ui3.برنامه نویسی بازی قسمت اول4.برنامه نویسی بازی قسمت دوم5.صدا گذاری در بازی6 ساخت منوهای بازی7.خروجی گرفتن از بازی
دوره آموزش ساخت یک بازی ساده در یونیتی (Finger Fight) دوره‌ای با امتیاز نهایی 1.3 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 54 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط دانیال آقایان مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 285,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساخت یک بازی ساده در یونیتی (Finger Fight) را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازی سازی سراسر اینترنت را در صفحه بازی سازی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی