اطلاعات دوره
آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان (Scratch) مخصوص ناشنوایان
مسیر آموزشی

آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان (Scratch) مخصوص ناشنوایان

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:3 ساعت و 57 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان (Scratch) مخصوص ناشنوایان Scratch بهترین نرم افزار برنامه نویسی آموزشی برای کودکان است. با استفاده از Scratch می توانید بازی ها و پروژه های تعاملی بسازید و از آن لذت ببرید.اسکرچ یک محیط برنامه نویسی رایگان است که در مرورگر وب شما اجرا می‌ شود. کاربران Scratch فقط کودکان نیستند، والدین نیز می‌توانند در کنار فرزندان خود برنامه های جذاب بسازند.در این دوره آموزش رایگان اسکرچ، شما نحوه کار با Scratch را به خوبی یاد می‌ گیرید. ما 6 بازی ویدیویی مختلف و پروژه های تعاملی را برنامه نویسی می کنیم.این دوره پیش نیاز ندارد و لازم نیست که تجربه قبلی برنامه نویسی داشته باشید، همین که بتوانید از ماوس استفاده کنید و تایپ کنید کافی است.این دوره برای چه کسانی مفید است:کودکان 8 تا 16 ساله که می‌خواهند پروژه های برنامه نویسی سرگرم کننده بسازند.والدینی که می‌خواهند به بچه هایشان کمک کنند برنامه نویسی یاد بگیرند.معلمینی که می‌ خواهند در مدرسه به دانش آموزان خود برنامه نویسی یاد دهند.و هر کسی که به Scratch علاقه دارد.این دوره به صورت زیر نویس شده برای عزیزان ناشنوا و کم شنوا تهیه شده است .
دوره آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان (Scratch) مخصوص ناشنوایان دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 57 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش برنامه نویسی به کودکان و نوجوانان (Scratch) مخصوص ناشنوایان را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

ارسلان-مهمدی

عالی بود فقط ای کاش در باره افلاین هم بیشتر صحبت میکردید

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی