اطلاعات دوره
آموزش طراحی پارچه با فتوشاپ و ایلوستریتور Photoshop و Illustrator
مسیر آموزشی

آموزش طراحی پارچه با فتوشاپ و ایلوستریتور Photoshop و Illustrator

449,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo4.1/5
وضعیت قیمت: 449,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:8 نظر4.8
  • آموزشگاه:فرادرس4.5
  • مدرس:سمیه شیخی4.5
  • زمان:3 ساعت و 9 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

این روزها تعداد علاقه مندان به طراحی لباس و مد در حال افزایش است و به همان نسبت نیز، این رشته در ایران در حال پیشرفت و افزایش سرمایه گذاری است. در این بازار داغ عرضه و تقاضا، آنچه که بیش از هر چیزی یک محصول را متفاوت می کند، علاوه بر کیفیت آن، طرح و رنگ آن است که تماما به مهارت و خلاقیت طراح آن محصول وابسته است. نرم افزار و ابزار فراوانی به کمک طراحان آمده اند تا تمام خلاقیت خود را تبدیل به یک محصول کاربردی نمایند و در این بین آن چه که تولیدکنندگان بیش از همه به آن نیاز دارند یک طراح مسلط به نرم افزارهای طراحی است. آن چه که می تواند یک طراح را از سایرین متمایز نماید، فراگیری تکنیک های طراحی دیجیتال است، چرا که در صنعت حتی خلاق ترین طراحان هم باید شیوه تلفیق کار هنری با صنعتی را بیاموزند تا بتوانند در این عرصه حضور پیدا کنند.
دوره آموزش طراحی پارچه با فتوشاپ و ایلوستریتور Photoshop و Illustrator دوره‌ای با امتیاز نهایی 4.1 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 3 ساعت و 9 دقیقه می‌باشد که در فرادرس توسط سمیه شیخی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 449,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش طراحی پارچه با فتوشاپ و ایلوستریتور Photoshop و Illustrator را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های گرافیک سراسر اینترنت را در صفحه گرافیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

طراوت

وقتی نگاه میکنی همرو ریز به ریز میفهمی پایشو یاد میگیری و میتونی بری روی دیتیلی که میخوای کار کنی.

فائزه

من همیشه آموزش های این مدرس رو دنبال میکنم، محتوا بسیار عالی بود و مطالب جامعی رو پوشش میداد.

aida

من خیلی راضی بودم . ممنون از آموزش های خوبتون

دنیرا

سلام وقت بخیر؛ممنونم از آموزشهای خیلی خیلی خوبتون

فاطمه افخمی

عالی بود

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی