اطلاعات دوره
آموزش اصول SOLID در سی شارپ
مسیر آموزشی

آموزش اصول SOLID در سی شارپ

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ایمان مدائنی4.4
  • زمان:54 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش اصول SOLID در سی شارپدوره رایگان آموزش اصول S.O.L.I.D در سی شارپ  مفهوم S.O.L.I.D در برنامه نویسی چیز جدیدی نیست و به سال ها قبل بر میگردد. موضوعی که دانستن آن برای هر برنامه نویسی امری مهم بوده و می تواند شیوه نوشتن کدهای شما را کاملاً تغییر دهد. من خودم به شخصه مقالات و مطالب زیادی را مطالعه کردم و بتوانم درک دقیقی از این موضوع داشته باشم و تصمیم دارم در این آموزش، اصول S.O.L.I.D رو برای شما با زبانی ساده توضیح دهم. مفهوم SOLID به 5 اصل زیر وابسته است کاراکتر S برای Single Responsibility Principleکاراکتر O برای Open/Closed Principleکاراکتر L برای Liskov Substitution Principleکاراکتر I برای Interface Segregation Principleکاراکتر D برای Dependency Inversion Principle در طول این دوره جداگانه به بررسی هر یک از این مفاهیم خواهیم پرداخت. 
دوره آموزش اصول SOLID در سی شارپ دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 54 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ایمان مدائنی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش اصول SOLID در سی شارپ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی C# سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی C# در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

انسیه یوسفی

با سلام و عرض ادب خدمت شما استاد بزرگوار جناب مدائنی سپاس از آموزش های عالی و مفیدتون خداوند شما رو حفظ کنه که دانش ارزشمندتون رو با بقیه به اشتراک می گذارید. سلامت و پایدار باشید همیشه.

ایمان مدائنی (مدرس)

ممنون از لطف شما ، خوشحالم این دوره مفید بوده برای دوستان

dkbaz dev

دوره خوبی بود با تشکر از آقای مدائنی عزیز

ایمان مدائنی (مدرس)

سلامت باشی دوست من، خوشحالم مفید بوده

nedi65

سلام. دوره مفید ،خلاصه و کاملی بود. ممنون از استاد مدائنی

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی