اطلاعات دوره
آموزش رایگان برنامه نویسی OS Remoter ربات تلگرام با پایتون
مسیر آموزشی

آموزش رایگان برنامه نویسی OS Remoter ربات تلگرام با پایتون

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:Mat een0
  • زمان:4 ساعت و 48 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش رایگان برنامه نویسی OS Remoter ربات تلگرام با پایتون در این دوره آموزشی جذاب میخواهیم باهم بصورت قدم به قدم و پیشرفته یاد بگیریم که چگونه ربات تلگرامی OS Remote را طراحی و برنامه نویسی کنیم. ربات OS Remote چیست؟ عبارت OS Remote مخفف Operating System Remote میباشد و شما میتوانید با استفاده از همچین رباتی کامپیوتر/لپتاپ خود را از راه دور مدیریت کنید. (سیستم خودتون رو ریستارت و یا خاموش کنید، از سیستم خودتون اسکرین شات بگیرید و ربات براتون ارسال کنه، و... قابلیت های پیشرفته دیگر)سطح دوره:برای افرادی که بصورت متوسط در زبان برنامه نویسی پایتون تسلط دارند.
دوره آموزش رایگان برنامه نویسی OS Remoter ربات تلگرام با پایتون دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 4 ساعت و 48 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط Mat een مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش رایگان برنامه نویسی OS Remoter ربات تلگرام با پایتون را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های رباتیک سراسر اینترنت را در صفحه رباتیک در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی