اطلاعات دوره
آمورش اصول و مبانی برنامه نویسی
مسیر آموزشی

آمورش اصول و مبانی برنامه نویسی

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5/5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:مدرس تاپ‌لرن0
  • زمان:5 ساعت و 41 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آمورش اصول و مبانی برنامه نویسیآموزش اصول و مبانی برنامه نویسی، علم الگوریتم و فلوچارت با درنظر گرفتن نرخ نجومی پیشرفت فنّاوری های بشر در سرتاسر جهان، برنامه نویسی تبدیل به یک ابزار جدا نشدنی از علوم مختلف شده است و اهمّیّت یادگیری این ابزار به گونه ای برجسته شده که وزارت علوم، تحقیقات و فنّاوری در مصوّبۀ خود درس برنامه نویسی را برای دانشجویان اکثر رشته های علوم پایه و فنّی و مهندسی ضروری بر شمرده است.  متاسّفانه بسیاری از علاقه مندان به دنیای برنامه نویسی، بدون داشتن هیچگونه آشنایی با مفاهیم اوّلیّه وارد این این حرفه شده و در نهایت با مشکلات متعدّدی رو به رو می شوند که راه حل بسیاری از آنها، بازگشت به مراحل قبلی و آشنایی با علم الگوریتم و فلوچارت است.همچنین، بسیاری از کسانی که با برنامه نویسی آشنایی دارند، قصد شرکت در رقابت های برنامه نویسی(همچون ACM) را دارند که یکی از مهم ترین الزامات برای ورود به عرصۀ "برنامه نویسی رقابتی"(Competitive Programming)، آشنایی با الگوریتم های مختلفی است که در حل مسائل کمک بسزایی می کنند.تمام سعی ما بر این بوده تا پس از گذراندن این دوره و با حل مسائل و تمرینات مختلف، نیاز شما به مطالعه در زمینۀ فلوچارت و الگوریتم نویسی به حداقل و کمترین حد ممکن برسد و تا سطح بالایی نیاز های شما در این دوره برطرف شود.در طرف دیگر، افرادی وجود دارند که هیچگونه آشنایی با جهان برنامه نویسی ندارند که ما در این دورۀ آموزشی به طور مفصّل به بیان اصول و مبانی آن خواهیم پرداخت.برای ورود به این دوره هم نیاز به هیچگونه پیش نیازی به غیر از آشنایی با مبانی ریاضیات نیست. 
دوره آمورش اصول و مبانی برنامه نویسی دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 41 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط مدرس تاپ‌لرن مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آمورش اصول و مبانی برنامه نویسی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های فناوری و علوم کامپیوتر سراسر اینترنت را در صفحه فناوری و علوم کامپیوتر در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

asal-ashjei

سلام استاد خسته نباشید من اگه بخوام تازه وارد به دنیای برنامه نویسی بشم از کدوم زبون باید وارد برنامه نویسی شم و آیا این دوره مناسب من هست؟

ali94944

ممنونم خیلی مفید و کاربردی، دوره تون رو به چند نفر دیگه هم معرفی کردم. موفق باشید.

نوید عباپور

خوشحالیم بابت مفید واقع شدن محتوا سربلند باشید

mahdiyar.mobini

با عرض سلام و درود بر استاد عزیز. تو بخش تمرینات دوره ای الگوریتم، تمرین7، قسمت7، احیانا اونجا نبایدبه جای p*1 باشه p*i؟

مهدی کاظمی

سلام ببخشید من از برنامه نویسی هنوز هیچی بلد نیستم ایا این ویدیو ها برای من مفید است؟

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی