اطلاعات دوره
ارسال نوتیفیکیشن سفارشی در سی شارپ
مسیر آموزشی

ارسال نوتیفیکیشن سفارشی در سی شارپ

رایگان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo2.5
وضعیت قیمت: رایگان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:ریبین اسمعیلی0
  • زمان:1 ساعت و 19 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

ارسال نوتیفیکیشن سفارشی در سی شارپاگر شما یک برنامه نویس باشید یا زیاد با اپلیکیشن ها سروکار داشته باشید،حتما تا به حال کلمه نوتیفیکیشن رو شنیده اید!به زبان خیلی ساده از نوتیفیکیشن ها برای خبر دادن به کاربر استفاده میشه حلا چه اگر بخواهید یک تبلیغات برای کاربر ارسال کنید،چه بخواهید گزارش ماهانه رو به کاربر یاد آوری کنید و چه بخواهید یک متنی را بیرون از اپلیکیشن به کاربر نشون بدین.اینجا هست که نوتیفیکیشن ها به کمک شما می آیند.حالا شاید تا به حال در گوشی آندروید یا ios خود با نوتیفیکیشن ها رو به رو شده اید اما آیا در کامپیوترهاتون نوتیفیکیشن دیدین؟دوست دارید در اپلیکیشن های ویندوزی که می نویسید یک نوتیفیکیشن را به کاربر ارسال کنید؟یا اینکه ارسال نوتیفیکیشن در سی شارپ رو بلدید و می خواهید نوتیفیکیشن های زیبا و کاربر پسند رو ایجاد کنید!در این دوره کوتاه یاد میگیرید که نوتیفیکیشن های زیبا و کاربر پسند را به وسیله یک کامپوننت ایجاد کنید و به کاربر نشون بدید.
دوره ارسال نوتیفیکیشن سفارشی در سی شارپ دوره‌ای با امتیاز نهایی 2.5 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 1 ساعت و 19 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط ریبین اسمعیلی مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور رایگان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره ارسال نوتیفیکیشن سفارشی در سی شارپ را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های زبان برنامه نویسی C# سراسر اینترنت را در صفحه زبان برنامه نویسی C# در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

سیدمحمدمهدی موسوی

سلام علیکم دوست عزیز.خداقوت عالیه

ebrahimaloostani

با تشکر از آموزش بسیار خوبتان ، منتظر آموزش های بعدی شما هستیم.

ریبین اسمعیلی (مدرس)

خیلی ممنونم از نظر خوبتون دوست عزیز. امیدوارم که به بهترین شکل از آموزش ها استفاده کنید

فرخ مهدوی جم

با تشکر بسیار مفید بود.

ریبین اسمعیلی (مدرس)

ممنون از نظر خوبتون دوست عزیز. خوشحالیم که از این دوره استفاده کرده اید

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی