اطلاعات دوره
 آموزش ساخت بازی دونفره هاتسپاتی در یونیتی
مسیر آموزشی

آموزش ساخت بازی دونفره هاتسپاتی در یونیتی

95,000 تومان

بررسی کامل دوره

ranking course dorebin logo3.6
وضعیت قیمت: 95,000 تومان
بالاتر از انتظار
منصفانه
ارزان
  • نظرات فراگیران:0 نظر0
  • آموزشگاه:تاپ لرن4.5
  • مدرس:علیرضا راستگو4.4
  • زمان:5 ساعت و 59 دقیقه
  • مدرک:ندارد
  • توضیحات:دارد

توضیحات

آموزش ساخت بازی دونفره هاتسپاتی در یونیتی شما پس از طی این دوره آموزش یادخواهید گرفت که یک بازی دونفره هاتسپاتی را به راحتی بسازید و از آن کسب درامد کنید.اما بازی هاتسپاتی چیست؟!بازی هاتسپاتی بازیی است که باید در روی 2 تلفن همراه نصب شود سپس یکی از دستگاه های تلفن همراه هاتسپات خود را روشن میکند و دستگاه دیگر وایفای خود را روشن میکند و به هم متصل میشوند و شروع به بازی میکنند.که امیدوارم از دیدن این آموزش لذت ببرید و پس از طی این دوره شاهد بهترین بازی های دونفره هاتسپاتی در بازار باشیم;حاصل دورهشما پس از طی این دوره آموزشی توانایی ساخت هر مدل بازی دونفره هاتسپاتی را خواهید داشت.پیش‌نیازدر این دوره اموزش سعی شده تا از صفر شروع شود و حتی مراحل نصب یونیتی هم توضیح داده شده اما در صورت اشنایی قبلی با یونیتی و کد نویسی سی شارپ یادگیری این دوره آموزشی برای شما راحت تر خواهد بود.  این اموزش بر اساس سیستم یونت پیاده شده که در نسخه های ۵.۶ به بعد از یونیتی حذف شده اگر تمایل به ساخت این سبک بازی ها دارید باید از نسخه ی ۵.۵ یونیتی استفاده کنید
دوره آموزش ساخت بازی دونفره هاتسپاتی در یونیتی دوره‌ای با امتیاز نهایی 3.6 می‌باشد و توسط دوره بین که موتور جستجوی بهترین دوره‌ های آموزشی می‌باشد، تحلیل، بررسی و امتیازدهی شده است. مدت زمان این دوره 5 ساعت و 59 دقیقه می‌باشد که در تاپ لرن توسط علیرضا راستگو مدرس این دوره ارائه شده است. قابل توجه است که این دوره مدرک ندارد و دوره مذکور 95,000 تومان می‌باشد.
همچنین می‌توانید با کلیک بر روی دکمه شروع یادگیری به آموزشگاه ارائه‌دهنده متصل شوید و دوره آموزش ساخت بازی دونفره هاتسپاتی در یونیتی را تهیه نمایید.
علاوه بر این، شما عزیزان می‌توانید همه دوره‌های بازی سازی سراسر اینترنت را در صفحه بازی سازی در دوره‌بین مشاهده، مقایسه و بهترین دوره از نظر کیفیت و قیمت را به آسانی انتخاب نمایید.

نمایش بیشتر

نظرات فراگیران

dehestani.emad85

فایل های ضمیمه دانلود نمیشن

Amirmz1398

سلام مگه یونت فیلتر نیست؟ هنوز میشه با یونت بازی آنلاین ساخت؟(بازی های هاتسپاتی یا مولتی پلیر محدودیت دارن برا تعداد پلیر؟

نمایش بیشتر

دوره‌های مشابه

مطالب دوست‌داشتنی